alytausgidas tel eur1

Alytaus mokyklų ir kitų savivaldybės įstaigų direktoriams iškalbėti – po 17 eurų mėnesiui

Alytusbal. 14 2015, 14:00
Vienas paskutiniųjų Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas iki balandžio 16-osios einančio Kęstučio Ąžuolo įsakymas dėl pokalbių tarnybiniais mobiliaisiais telefonais apmokėjimo limito. Nustatyta, kad Alytaus miesto savivaldybės švietimo biudžetinių ir viešųjų įstaigų direktoriams pokalbių tarnybiniais mobiliaisiais telefonais apmokėjimo mėnesio limitas bus 17 Eur (58,70 Lt). Naujausiame įsakyme neįvardijama, ar telefono abonento vartotojui viršijus limitą, išlaidų skirtumas išskaičiuojamas iš jo atlyginimo be atskiro sutikimo, ar ne, kas ankstesniame įsakyme buvo numatyta.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading