Alytaus miesto vairuotojų laukia eismo organizavimo pokyčiai. Nuo šiandien, birželio 23 d., keičiasi apribojimai Lauko gatvėje – nors didžioji dalis anksčiau uždarytos kelio atkarpos vėl atveriama transporto judėjimui, pagrindiniai darbai persikelia į vieną pagrindinių sankryžų.
Kaip informuoja eismo organizavimo specialistai, iki šiol galiojęs eismo draudimas Lauko gatvės atkarpoje nuo Šaltinių g. iki A. Jonyno g. yra koreguojamas. Nuo birželio 23 d. iki pat liepos 10 d. eismas bus visiškai uždarytas tik Šaltinių ir Lauko gatvių sankryžoje.
Minėtoje sankryžoje kelininkai pradeda pagrindinį naujos žiedinės sankryžos įrengimo etapą. Užbaigus šį projektą, viena judriausių mikrorajono arterijų taps gerokai pralaidesnė ir saugesnė tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems.
Vairuotojų atsiprašoma už laikinus nepatogumus bei prašoma kantrybės. Eismo dalyviai raginami keliones planuotis su nedidele laiko atsarga, atidžiai stebėti laikinuosius kelio ženklus bei vadovautis patvirtinta apylankų schema, kad eismas vyktų sklandžiai ir nekeltų pavojaus kelininkams.