Praėjus
maždaug dešimtmečiui po Naujosios gatvės rekonstrukcijos, Alytaus
miesto savivaldybė nusprendė atsisakyti dalies joje įrengtų kelio
atitvarų. Jie palikti tik ties pėsčiųjų perėjomis ir
sankryžomis, o kitose gatvės atkarpose išmontuoti. Jų vietoje
pasodinti medžiai. „Rekonstruojant Naująją gatvę buvo įrengti pėsčiųjų
atitvarai. Mano nuomone, jų buvo įrengta perteklinai. Kai kur jie
driekiasi palei gatvę ir skiria priešingas važiuojamąsias dalis.
Gali susidaryti įspūdis, kad miestas padalintas tarsi gardais.
Miestiečiai turėtų būti sąmoningi, neiti per gatvę bet kurioje
vietoje ir rūpintis savo saugumu, nes kiti jų neapsaugos. Gatvėje
įrengtos šviesoforais reguliuojamos pėsčiųjų perėjos, saugumo
salelės, todėl visi turėtume laikytis Kelių eismo taisyklių ir
gatvę kirsti tik tam skirtose vietose“, – naujienų portalui
Alytausgidas.lt sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos
direktorius ir Eismo saugumo komisijos pirmininkas Gintaras Rakaitis.
Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius ir Eismo saugumo komisijos pirmininkas Gintaras Rakaitis.
Vis dėlto G. Rakaitis pripažįsta, kad po atitvarų demontavimo
ir jam pačiam teko matyti žmones, kertančius šešių eismo
juostų gatvę neleistinose vietose.
„Atsiranda žmonių, kurie nepaiso Kelių eismo taisyklių,
nesaugo savęs ir kerta gatvę neleistinoje vietoje. Man ir pačiam
teko matyti, kaip, galimai asocialūs asmenys, gatvę kerta
neleistinoje vietoje. Gaila, kad žmonės nesusimąsto apie savo
sveikatą, gyvybę ir nesaugo savęs“, – kalbėjo G. Rakaitis.
Skaudūs eismo įvykiai rodo, kad vien greičio ribojimas iki 50
km/val. avaringumo problemos šioje gatvėje neišsprendžia. Tuo
metu išmontuoti atitvarai gali paskatinti pėsčiuosius rinktis
trumpesnį, tačiau gerokai pavojingesnį kelią, todėl kyla
pagrįstų abejonių, ar toks sprendimas prisideda prie eismo saugumo
gerinimo.