Artėja gražiausios ir šviesiausios metų šventės: Kalėdos, Naujieji. Tai laikas, kai norime prisiminti savo draugus, artimus ir mylimus. Kaip parodyti jiems dėmesį tinkamai, kokias dovanas išrinkti? Tokia paskaita šeštadienį prasidėjo labai elegantiška, šventinė popietė, kurią savo ištikimiems klientams organizavo bene stilingiausi, „The home story“ ir „Sorpreso“, salonai Alytuje.
Šį saulėtą šeštadienį žinomi Alytuje žmonės sugužėjo į neseniai duris atvėrusią Alytaus sinagogą, kur šventinis šurmulys ir karštas kavos gėrimas aromatais pripildytoje erdvėje kvietė šiltam pokalbiui – kitaip ir nepavadinsi žinomo žurnalisto, rašytojo ir etiketo specialisto Giedriaus Drukteinio nagrinėtos temos.
Tai buvo šilti, linksmi ir jaukūs pašnekesiai apie kalėdines dovanas, istorinius įvykius, formavusius dabartinius etiketo standartus. Etiketo žinovas Giedrius Drukteinis kvietė mus pagalvoti apie žmogų, skirti jam dėmesį ir rinkti tinkamas dovanas, kurios per Kalėdas neturėtų būti labai brangios. Dėmesys ir atida kiekvieną dovaną būtinai padarys įdomia, išskirtine ir elegantiška.
Renginį vainikavo stilingos ir elegantiškos „The home story“ ir „Sorpreso“ dovanos dalyviams, kurių ir jūs galite įsigyti Alytuje, Ulonų g. 33.
Gerai, kad ant altoriaus dar savo sumuštinių nesusidėjo. Iš žinomų Alytaus veidų tik Valerijus su pačia ir siuvėja Liudočka.
Pagaliau Vencius turi savo namus
Geras renginys. Reikia šviesti visuomenę, nes tundros dar Alytuje daug.
O veido kaukių uždaroje patalpoje jau nešioti nereikia? Baudukes jiems visiems reikėtų išrašyti.
neuzaugs tokie plaukai ,jau nelauk,kaip foto
už kiek parsidavinėja muziejus? Anksčiau net pakankamai rimtos kultūrininkų ir mokslininkų paskaitos vykdavo Muziejuje, Savanorių g. 6. antram aukšte. Dabar privačių kompanijų renginiai šalia skolintų vertingų meno kūrinių, buteliukai ir taurės šalia už valstybės pinigus restauruotų sinagogos sienų. Nu ne kažką. Turintiems pinigų vartai atkelti, o muziejine prasme dugnas pramuštas. Sulauksime dar ne vienos paskaitėlės apie dovanas ir verslą bei bile ką ir kitokius niekus, bet su kultūra ir muziejine veikla visa tai nieko bendra neturi. Po tokių bajerių nežinia kas gali ryžtis tokiam „muziejui“ patikėti eksponuoti vertingus meno kūrinius, kurie čia niekam neįdomūs ir yra tik fonas mokantiems už patalpų nuomą. Vargšas Albertas Veščiūnas, tapęs dekoracija tūlam drukteiniui
Andrių (ir teisybės dėlei dar kai ką) pažįstu…, bet KAS TIE ŽINOMI Alytiškiai, kur jie?