Dėl maitinimo konkurso, kurį laimėjo su administracijos vadovu susijęs asmuo, meras kreipėsi į tarnybas

Pranešimą dėl paskutinį kovo ketvirtadienį vykusio Varėnos rajono tarybos posėdžio paskelbė savivaldybės meras Algis Kašėta.

Kovo 29 d. vykusio Varėnos rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu po Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Alvydo Verbicko ir administracijos 2021 metų veiklos ataskaitos pristatymo, kai kurie tarybos nariai pasisakė, teikė replikas ir uždavė klausimus dėl neteisėtų migrantų maitinimo konkurso, kurį organizavo Varėnos rajono savivaldybės administracija.

Pasisakymų metu buvo pažymėta, kad organizuotą viešojo pirkimo konkursą laimėjo administracijos direktoriaus sutuoktinės giminaitis, interpretuojant tai kaip privačių ir viešųjų interesų supainiojimą.

„Siekiant pašalinti bet kokias abejones dėl atliktų viešojo pirkimo procedūrų skaidrumo ar privačių Varėnos rajono savivaldybės administracijos darbuotojų interesų buvimo, kreipiausi į Specialiųjų tyrimų tarnybą, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą, Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją bei į Varėnos rajono savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisiją, kad būtų atliktas tyrimas dėl visų minėtos maitinimo paslaugų sutarties sudarymo aplinkybių“, – paskelbė meras.

A. Kašėta taip pat pažadėjo padaryti viską, kad kilę neaiškumai būtų ištirti, jog visa gauta informacija ir priimti sprendimai bus paviešinti, kad neliktų jokių abejonių dėl savivaldybės darbo skaidrumo.

Sulaukus tarnybų atsakymų, taip pat bus sprendžiama dėl tolesnių veiksmų.

Video rekomendacijos

Taip pat skaitykite