26 c Alytus
Ketvirtadienis, Rugpjūčio 6d.
Sveikata
2018 Liepos 7d.
0

Masažo technikos alytiškius moko prie Dailidės

titleNuotraukų galerija„Kojų padai – kaip žemėlapis, kuriame kiekvienas organas turi savo zoną arba tašką“, – tikina Erika Gintalienė, drauge su Jūrate Marčiulaitiene alytiškiams surengusi savimasažo renginįDariaus Minsevičiaus nuotraukos

Alytiškiai ir miesto svečiai gali išmokti savimasažo technikos po atviru vasaros dangumi prie Dailidės – praneša Alytaus „Ryžto“ sveikuolių klubas, mankštai ir maudynėms kviečiantis penktadieniais.

Vis daugiau žmonių ima domėtis sveikesniu, natūralesniu gyvenimo būdu ir atsigręžia į aromaterapiją.  Tai Lietuvoje - jau seniai nebe naujiena, šis metodas remiasi refleksinių taškų tinklu, kuris stimuliuoja visus vidaus organus. Eteriniai aliejai veikia per padus.

„Kojų padai – kaip žemėlapis, kuriame kiekvienas organas turi savo zoną arba tašką“, – tikina Erika Gintalienė, drauge su Jūrate Marčiulaitiene alytiškiams surengusi savimasažo renginį.

Refleksologinis savimasažas – tai bene seniausia ir saugiausia masažo technika pasaulyje, jį jau prieš 5 tūkst. metų naudojo Tibeto vienuoliai aktyvinti žmogaus vitalinę energiją. Tai - metodas, kuriuo galima greitai numalšinti skausmą ir kartu pagerinti fizinę bei emocinę būseną.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Lietuvaičiai „Lai skamba dainos Lietuvoj“
  • Žydiška gatvelė