alytausgidas maxresdefault 30

„Putinų taurę“ laimėjo turnyro šeimininkai

Futbolaskov. 25 2018, 13:24

Alytuje surengtas tradiciniu tampantis miesto gimnazijų futbolo turnyras „Putinų taurei“ laimėti. Jis pakeitė anksčiau į salę gimnazistus sukviesdavusias „Stamitos“ taurės varžybas.

Prie 4 Alytaus gimnazijų šiemet prisijungė varėniškiai. Svečiai iš „Ąžuolo“ gimnazijos liko ketvirti. Trečią vietą užėmė Šv. Benedikto atstovai, antrą - Jotvingių gimnazija. Nugalėjo šeimininkai iš Putinų gimnazijos.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading