alytausgidas policegl1

Eglę Jotvingių gatvėje puoš vaikai, jaunimas ir policijos darbuotojai (NUOTRAUKOS)

Alytuslapkr. 26 2014, 10:13
Alytaus dailiųjų amatų mokykloje vyksta akcija „Angelo belaukiant“, organizuota kartu su Alytaus apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu. Idėjos esmė - Alytaus miesto centre prie pastato, esančio Jotvingių g. 8, papuošti eglę, kuri turėtų ne tik dekoratyvinę prasmę, bet būtų svarbi bendradarbiavimo ir nepilnamečių nusikalstamumo prevencijos atžvilgiu.
Minėtas kūrybinis projektas subūrė dviejų skirtingų veiklos sferų įstaigas bendram kūrybiniam darbui. Į veiklą yra įtraukti mokiniai, kurie laisvalaikį, po pamokų gali skirti kūrybai ir rankdarbiams. Akcijoje dalyvaujančių policijos darbuotojų, lopšelių darželių pedagogų, Dainavos, Šaltinių, Vidzgirio, Dzūkijos, Volungės, Likiškėlių, Panemunės pagrindinių mokyklų, Jotvingių, Adolfo Ramanausko-Vanago, Šv. Benedikto, Putinų gimnazijų, Piliakalnio progimnazijos mokytojų ir mokinių sukurti rankdarbiai – šventinės eglės puošmenos sukurs šventinę nuotaiką, belaukiant gražiausių metų švenčių.

Daiva Galeckienė

Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading