Rugsėjo 19 dieną besidomintys paveldu kviečiami į
Alytaus rajoną ir ekskursiją „XX amžiaus pirmosios pusės paveldas Nemunaityje“. Aplankysime Nemunaičio bažnyčią, pranciškonų vasarnamį, pamatysime paminklą „Žuvusiems už Lietuvos nepriklausomybę“ bei 1934 m. statytą kryžių.
Penktadienio susitikimo laikas - 14 val., vieta – Nemunaičio bažnyčios šventorius. Daugiau informacijos apie ekskursiją - pas Alytaus rajono savivaldybės komunalinio ūkio skyriaus vyr. specialistą Vytenį Skendelį (tel. 8315 55 542, el. p.
[email protected]).