alytausgidas 007

Medžiai mieste – su lentinėmis apsaugomis

Alytusbir. 30 2012, 14:05
„Apsauga nuo bebrų“, - taip lentomis apdengtų medžių naujojoje gatvėje, Alytuje, tema šmaikštavo mūsų skaitytojai. O jei rimtai, kam apdangstyti tie medžiai? „Tikriausiai ruošiamasi rausimo darbams?“, - pamatęs Alytausgidas.lt nuotrauką teiravosi portalo lankytojas.
„Atsakydami į klausimus, pranešame, kad pagal su Alytaus miesto savivaldybe suderintą investicijų planą, vykdome šilumos tinklų rekonstravimo darbus, kuriuos planuojame užbaigti iki šildymo sezono pradžios. Dėl to ant medžių mieste ir yra uždėtos medžių apsaugos“, - pakomentavo UAB „Litesko" filialo „Alytaus energija“ technikos direktorius Kęstutis Laužonis.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading