alytausgidas askiu turnyras luksnenuose

Dėl 100-mečiui skirtos Jotvingių taurės varžėsi daugiau nei šimtas šaškininkų

Sportaskov. 20 2018, 18:56

Lietuvos šaškininkai rinkosi į Alytaus rajoną. Luksnėnų kaimo kultūros namuose vyko šaškių varžybos „Jotvingių taurė 2018“ Lietuvos 100-mečiui.

Varžybose dalyvavo apie 120 dalyvių iš Alytaus miesto ir rajono, Šiaulių, Kauno, Trakų, Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų bei rajonų, taip pat svečiai iš Lenkijos. Vyriausiam šaškininkui – 85 metai, jauniausiam – 5-eri. Varžybose dalyvavo sporto meistrų, buvusių Lietuvos čempionų: , ir kiti. Į Alytaus rajoną atvykusius sportininkus pasveikino ir palinkėjo sėkmės rajono savivaldybės meras Varžybas organizavo Alytaus šaškių klubas „Alitas“. Kaip sakė jų organizatorius, „Jotvingių taurė 2018“ šaškių varžybose įvairiose grupėse įteikta 10 taurių, 50 medalių, įvairių dovanų. „Džiaugiamės gausiai susirinkusiais sportininkais. Minint Lietuvos valstybingumo atkurimo šimtmetį siekėme, kad jose dalyvautų 100 šaškininkų. Jų atvyko dar daugiau“, – sakė J. Rutkauskas ir dėkojo visiems varžybų rėmėjams. Šaškių varžybose varžėsi suaugusiųjų grupėje 78 dalyviai, jaunučių – vaikų iki 11 metų – 30 dalyvių. Varžyboms teisėjavo Alytaus šaškių klubo „Alitas“ narys . Jotvingių taurė 2018 m. pagrindinį prizą laimėjo iš Šiaulių rajono Pociūnėlių kaimo, antrąją vietą – kupiškėnas trečią – iš Alytaus. Tarp jaunučių geriausi buvo iš Marijampolės atvykę
Alytaus rajono savivaldybės informacija
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading