1 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
AlytusVerslasKulinarinis gidas
2020 Lapkričio 16d.
39

Priešais „Senukus“ turėtų atsirasti „Rimi“ (VIZUALIZACIJA)

titleNuotraukų galerija

Alytuje, adresu Statybininkų g. 56, projektuojamas prekybos paskirties pastatas su administracinėmis patalpomis.

Prie Statybininkų ir Likiškėlių g. sankryžos, vietoje statinio, kuriame veikė kavinė „Savas kalnas“ ir kiti verslai, turėtų atsirasti naujas prekybos centras.

Alytausgidas.lt žiniomis, priešais „Senukų“ prekybos centrą turėtų atsirasti nauja „Rimi“ parduotuvė. Ją sudarys daugiafunkcis pastatas su prekybos ir administracinės paskirties bei sandėliavimo patalpomis. Pastatas planuojamas vieno aukšto, bet su antresole, skirta techninėms patalpoms.

Kaip ir numatyta Alytaus miesto bendrajame plane, bendrasis prekybos centro plotas neturėtų viršyti 1 tūkst. 500 kvadratinių metrų, iš kurių prekybinės paskirties prekybos salei ir nuomos patalpoms bus skirtas 1 tūkst. kv. m.

Parduotuvės prekybines ir sandėliavimo patalpas norima išdėstyti ne toje pusėje, kur yra artimiausi daugiaaukščiai. Jų pusėje, mažesniame pastato bloke, projektuojamos administracinės paskirties patalpos.

Patekimui į būsimojo prekybos centro sklypą numatomi du įvažiavimai: vienas – iš Statybininkų gatvės, tačiau ne dabar esantis, kuris bus naikinamas. Naujasis įvažiavimas nuo Statybininkų g. bus atitraukiamas nuo sankryžos su Likiškėlių g.

Antrasis įvažiavimas numatomas iš esamo pravažiavimo į Likiškėlių g., jį šiek tiek praplatinant dėl krovininio transporto privažiavimo prie būsimos prekių iškrovimo rampos.

Pirkėjams bus įrengta aikštelė, kuri apie šimtui automobilių projektuojama arčiausiai sankryžos, o pagrindiniai įėjimai į projektuojamą pastatą numatyti nuo Statybininkų g.

Visus sklypo ribose projektuojamus privažiavimus numatoma dengti asfaltbetonio danga, stovėjimo aištelę – betoninėmis trinkelėmis, pėsčiųjų šaligatvius – trinkelėmis bei šaligatvio plytelėmis.

Statybininkų g. 56 planuojamas prekybos centras būtų trečiasis „Rimi“ Alytuje.

Dzūkijos sostinėje jau yra po penkis „Iki“ ir „Maxima“ prekybos centrus, šiuo metu taip pat veikia keturi PC „Norfa“, po vieną „Lidl“, „Mere", „Promo“ ir apie dešimt keliems savininkams prisklausančių tinklui „Aibė“ priklausančių parduotuvių.

Gyventojai nuomonę dėl statybų, planuojamų Statybininkų g. 56, galės pareikšti nuotoliniame posėdyje lapkričio 30 d. ČIA.

Fotogalerija


Komentarai

39
Komentuoti
Lidl2020-11-25
Kokia dar RIMI?????? Alytuje tik viena Lidl parduotuvė.. Geriau Lidl statytų.
Dija2020-11-23
Geriau butų Lidlas, negu Rimi
Kritikai,2020-11-20
Rašinėjat tarsi parduotuvė būtų statoma iš miesto biudžeto lėšų. Sutvarkys tą kampą, bet miestui nekainuos nė cento.
Na o pliusai - atsiras geras pusšimtis naujų darbo vietų, į miesto biudžetą įplauks dešimtys tūkstančių Eurų per GPM, nekilnojamojo turto mokesčius ir t.t.
2020-11-19
Labai malonu būtų Likiškėlių gatvę puoštų antra LIDLA.Ir su kavinuke.Liūdna,šis rajonas nuobodus.Malonu būtų p
asisėdėti,išgerti kavutės.
Jau prekybos centrų tikrai daug Alytuje!
Bet į mūsų nuomones niekas neatsižvelgs,ką mes berašytūme!
vytautas2020-11-18
vis dėl to labai malonu, kad per 2 km viena nuo kitos nutolusios to paties vardo paduotuvės konkuruoja :)
Dziedas... 2020-11-17
Ardo landynes. Gerai daro, kad naikina tarbaklynių irštvas..... Senoji stotis buvo traukos centras visų mėlynanosių, dar restoraniukas "Savas kalnas", Žuvinte veikė ant kampo "Bistro turbo alaus baras".... Dabar gal tik Vidzgirio turguje sveikatą taiso... Kuo mažiau bus tokių bebrynų, tuo bus geriau....
uosve Akštutiene2020-11-17
Laikykis Mindaugai, uošvė tave paskyrė, dangstė ir ištrauks. Liberalai Čmilytė ir Gentvilas viską žino.

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1257288/alytaus-vyriausiojo-ar…

https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/1064260/alytaus-miesto-architekto-k…

https://www.alfa.lt/straipsnis/50429946/alytaus-vyriausiojo-architekto-…

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/alytaus-vyriausiojo-architekt…
alytiškė2020-11-17
vėl nueita lengviausiu keliu - prekybos centras, kurių ir taip pilna. Butų kokia graži kavinukė ar picerija, koks gražus kampelis pasėdėti, suoliukai, šitame rajone nieko tokio nėra - kavos puodelio neišgersi niekur. bet kam rūpi, architektas mūsų kitų problemų turi, jau seniai miestu nesirūpinama, kažkoks kaimas darosi su parduotuvėmis, gaila, gaila...
Varijantas 2020-11-17
Pyzdin... galima ir imant otkatus su Motožonsku ir uošve. Arba Masiulis gali liberalam butelį duot
Nesuprantu2020-11-17
Gamyklų, nereikia! Parduotuvių, nereikia! Kai nueini į bet kokią parduotuvę, masė pirkėjų! Gal gana verkt, stąto tegul stato! Verksniai!
Nereikia2020-11-17
Kokios dar parduotuvės! Kad ir kiek jų pristatys, pigiau nebus. Nuo kada gyventojai laimi?
REIK2020-11-17
KIEKVIENAM GYVENTOJUI TURET PO PARDUOTUVE KITAIP BUS SUNKU APSIPIRKT
Kuo daugiau2020-11-17
parduotuvių, tuo didesnė konkurencija ir laimi gyventojai. Jeigu RIMI parduotuvėse per brangu - pirkite kitose.
Man, pavyzdžiui, mieste lyg ir per daug cvekų parduotuvių, bet užtai galiu pasirinkti kur pirkti - Lankavoje, Senukuose, Lytagroje, Moki-Veži, Nemuno prekybos centre....O gal senose ūkinėse Kepyklos gatvėje.
kests2020-11-17
galimai Minedas,galimai gavo atkatą ir verslinykai stato ką nori ir kur nori......miestas be veido, valdininkėliai be vizijos parazituoja ir kadencijas skaičiuoja
Cibulis idiotaz2020-11-17
Nesiorientuoja aplinkoj ir nesupranta kas vyksta. Daktarai ir turto vertintojai gali jam padėt
parazitui Cibuliui2020-11-17
Cibulis nori išraketuot Rimi su savo garažu. Ten sklype yra Cibulio garažas. Parazitas cibulis garažą nusipirko už centus ir dabar svaigsta 100 kartų daugiau reikalauja, kad skandinavam Rimi netrugdyt verslo. Parazitas cibulis nori parazituot prie RIMI parduotuvės tskant užteršt vizualine tarša RIMI projektą ir Alytų.
Kitas fazinis Alytuj yra Kvaškelis, kur sunkvežimiais su malkom apstatęs skandinavų Circle C ir vizualine tarša teršia Alytų. KVAŠKELIS PARAZITUOJA SU SUNKVEŽIMIAIS SU MALKOM, o CIBULIS PARAZITUOJA TRUKDYDAMAS VERSLĄ SU GARAŽU.

ABU FAZINIAI PARAZITAI.

KITAIS METAIS ALYTUJ BUS TAPYTOJŲ FORUMAS. PRAŠYSIME, KAD ANT CIBULIO GARAŽO NUPIEŠTŲ PARAZITĄ
Skaitytojas2020-11-17
Su Rimi viskas gerai va kas per karalyste pasistate Promo kad ne visus isileidzia i parduotuve tik perpardavinetojams galima uzeiti
Kitu kampu2020-11-16
Problema čia ne tai, kuris prekybos tinklas įsikurs. Problema yra ta, kad šitas prekybos centras yra nuobodi dėžė su milžiniška automobilių aikštele. Suprantama, kad tikras alytiškis net į tualetą nenueis nepavažiavęs automobiliu, bet reikia turėt omeny, kad tos naujos 100 stovėjimo vietų tik skatina automobilizmą: t.y. triukšmą, avarijas, taršą, kamščius. Užsienyje atsigręžiama į ŽMOGŲ: patogumas vaikščioti, važinėti dviračiu, viešuoju transportu ir taip toliau. Vaikai gali saugiai eiti pėsti į mokyklą, važiuoti dviračiu. O Alytuje automobilis yra dievas – viskas daroma vardan jo. Paskui nesiskųskite, kad jūsų vaiką partrenkė lakstančios mašinos: nes su šešių juostų greitkeliais, milžiniškomis automobilių stovėjimo aikštelėmis kuriate aplinką, kuriame tik automobiliams gera gyventi, bet ne ŽMOGUI.
Siusiulis 2020-11-16
Meras Cesiulis apsimelavo. Prieš metus per žiniasklaidą rėkė, kad toj vietoj maisto parduotuvės nereikia, nebus. DABAR MATOM, KAD BUS. MELAGIS CESIULIS. O GAL ČIA TOKIA TAKTIKA APIPYZD.... INVESTUOTOJUS. IŠ PRADŽIŲ GRASINI, PO TO PER PAŽĮSTAMUS REKET.... SUSIRENKI ......EU......CESIULIS YRA ALYTAUS GĖDA....DIRBS KARTUS SU TUO KUR NUPYZD .....4 MILIJONUS KĖSIN
Ziauru 2020-11-16
Alytus parduotuviu sostine nesuprantu kiek galima tu parduotuviu. Prie promo stato atseit ta pramogu kampa tai cia tipo jau labai turesim daug pramogu. Uz tai ir bega jaunimas i didziuosius miestus nes cia nera ka veikt.
Janis2020-11-16
Jau tą projektą bandė "prastumt "dar prie Grigo.Naujas meras,buvo prieš prekybcentrius Alytuje .Pasirodo pavyko pralysti pro merą...Gal ne be reikalo ,kai kurie gryžta į miesto valdžią
Raketin2020-11-16
Cibulis nori raketuot RIMI PARAZITAS CIBULIS
Alytiškis2020-11-16
Lidl tai būtų reikalinga, o rimi tai, kad ji brangi, va Marijampolėj dvi, o Alytuj galėtų būt trys LIDL, nes ta viena visada pilna pirkėjų, eilės didžiausios, žmonių prisigrūdę, ankšta, va ko reikia miestui to nestato.
:)2020-11-16
Ko jūs čia visi moralizuojate kas ką kur turi statyti. Nusipirkite tą sklypą patys ir statykite ten savo kavines, lidlus, vaikų darželius, bulves ar obelis. Kokie visi protingi esate. Na o tie, pagal jus, neišmanėliai, kurie tą sklypą jau nusipirko, nusprendė ten parduotuvę pastatyti. Ir kadangi toks jų noras neprieštarauja įstatymui, tai savivaldybė ar bobutės negali to drausti, o tik suderinti kad viskas atitiktų normas. Pastatys, nepatiks - nugriaus. Ne jūsų rūpestis kam žmonės pinigus leidžia, kaip ir jūs pas nieką neklausiate kaip elgtis su jūsiškiais.
As2020-11-16
Geriau Lidl pastatytų. Tik 1 yra. Marijampolėj dvi lidl parduotuves. Alytaus valdžia neisileidžia.
alytiškė2020-11-16
padarykit nors vieną kavinę Likiškėlių rajone, nes gyvenam kaip kaime. Gal atsiras vietos rimi parduotuvėje kaip Putinuose.
Dgh2020-11-16
Tai gal vargšams vaikučiai krepšinio aiksteliu
Margarira2020-11-16
Na matomai savivaldybe dave leidimą statyti dar viena prekybos centra . O aplamai tai tu prekybos centru yra daugiau nei reikia . Bet matomai kai kam, jų vis dar mažai. Apgaiketina !!!
a2020-11-16
Gana tų sandėlių...
Be to reprezentaciniame vaizde meluojama dėl pastato dydžio. Kaip gali būti naujas pastatas mažesnis už esamą...?
Visiška nepagarba miestiečiams.
Nu,nu2020-11-16
Teisingai, kad viena Rimi uždarė prie turgaus, tai kam dar statyti, jeigu mažai kas perka Rimėje. Nu parduotuvių Alytuje, tai nors imk ir griauk. Ikių, Norfu, Maximu daugiausia Alytuje. Geriau sugalvotu protingieji kurmiai, ką nors naudingo ir įdomaus. O, tik į parduotuves investuoja bagotyriai. :-)
Antanas2020-11-16
vidury miesto tokios spalvos fasadas ...?????
tai taip...2020-11-16
pasiūlykite ką nors vietoje parduotuvių. Išminčiai.
Geriau negu "sugriuvęs kampas"...
Viktor2020-11-16
Kad kas tiek tualetu pristatytų, kiek yra parduotuvių Alytuje, tai būtų labai faina. O ten Rimi iš viso nereikalinga, nes ji yra labai, brangi ir niekam tokios jos nereikia. Geriau jau Lidlą pastatytų, kur kas geriau būtų.
Jomantas2020-11-16
Kas 2metrai prekybos centras. Alytaus miesto įžymybės - PREKYBOS CENTRAI! Valio draugai, valio! Čia visų tų veikėjų sprendimai, kurių pilnos kišenės kompetencijos.
Įdomu kas dar investuoja Alytuje?
Gal tik Alytaus2020-11-16
gyventojai geriau už RIMI savininkus žino, kiek jiems reikia parduituvių. Bet, kad tas kampas bus sutvarkytas - faktas.
Zuzė2020-11-16
Tai kad Rimi parduoruvės yra pačios brangiausios,geriau antrą Lidl parduotuvę pastatytų,nes ta vienintelė yra perpildyta pirkėjais,žmonių daugybė,net nesinoei ten eiti
Jo2020-11-16
Jau geriau Lidla padarytu
Skaitytojas2020-11-16
O dar viena parduotuvė, nieko naujo.
Vilma2020-11-16
Mano nuomone Alytaus mieste parduotuvių užtektinai. Juk neseniai viena Rimi prie turgaus buvo uždaryta, gerai kad Avitela persikraustė, o tai skudurynas buvo.
traffix.lt