5.28 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Koronavirusas
2020 Lapkričio 6d.
8

Daugiausia koronaviruso protrūkių Alytaus mieste – ligoninėje, mokykloje ir įmonėse

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Per praėjusią parą Lietuvos teritorijoje patvirtinti 1 tūkst. 656 koronaviruso atvejai, iš jų 32 nustatyti Alytaus apskrityje, informuoja Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Vakarykštę parą Alytaus apskrityje registruoti atvejai, NVSC epidemiologų vertinimu, susiję su COVID-19 protrūkiais:

Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje;

Alytaus pradinėje „Sakalėlio“ mokykloje;

Dėl COVID-19 atvejų Alytaus apskrities St.Kudirkos ligoninėje uždaryti Traumatologijos ortopedijos skyrius, dėl tų pačių priežasčių neveikia ir antrasis vidaus ligų skyrius bei vaikų ligų skyrius.

Taip pat registruoti COVID-19 atvejai, susiję su protrūkiais viena nuo kitos per kelis šimtus metrų esančiose, Pramonės rajone veikiančiose Alytaus įmonėse „Haltex“ ir „Iris“. 

Iš viso koronavirusu Alytaus mieste šiuo metu serga beveik 130 gyventojų.

CODIV-19 protrūkiai nustatyti ir „Sodros“ Varėnos skyriuje.


Komentarai

8
Komentuoti
Nu,nu2020-11-08
Buvo toks atvejis. 75-etis senukas ėmė ir susirgo. Jam buvo diagnozuota širdies liga. Aišku metai savo daro ir nenuosbu, kad žmogus susirgo. Bet įdomiausia tai, kaip jis mirė ligoninėje gydytojas sūnaus ir klausia. Ką rašome mirties išrase. Gal korona, kuriuo žmogelis nesirgo. Sūnus žiūri į gydytoją ir nesupranta, kodėl korona, jei jam su širdimi. Gydytojas ir sakys, kuo daugiau su korona, tai ligoninės gauna pinigus už kiekvieną ligonį. Tai dabar supraskite, kaip norite. Kas čia vyksta ir kas čia darosi šiame pasaulyje. Aš jau nesuprantu nieko, kiek čia yra, tos tiesos.
Sigis2020-11-08
Melagiai. Žmogžudžiai ir nusikaltėliai daktarai Alytaus. Miršta žmonės nuo infarktu prie daktarų durų, niekas net pagalbos nesuteikia. O jie nesąmonėmis uzsiima
Alibaba2020-11-07
Alytuje ligonių nėra yra gyvi arba mire
Nu,nu2020-11-06
Prasideda cirko pasirodymai nuo šeštadienio vidurnakčio. Įdomus pasirodymas, kuris jau galutinai užkniso. Mokyklose sergamumas tipo. Vaikai nesimoko, atostogavo iš kur jie serga. Apsurdas, kas čia dedasi.
Valdas2020-11-06
Kazin situ firmu seimos nariai dirba ir toliau ar izoliacijoje nes kiek zinau tai dirba toliau aisku nevisi gal, tai bukit malonus seimos narius tikrinkit pirma o ne kazka kitko....
Emis2020-11-06
Tikėkit kad yra korona aš netikėjau tai dar įsitikinau pats šią nemalonią liga pajaučiau ir sergu ja ir dabar ir izoliuotas nuo visuomenės tai tik ta noriu pasakyti patikėsite kai susirksit man taip pat iam ir nutiko
petriux2020-11-06
priverstinai visus varo ant biuletenio kurio niekaip nesugeba israsyt musu daktarai. Didesnio bardako nemaciau
Viktor2020-11-06
Labas. Daugiau jau nieko ir neišgirsi, tik viena melą ir melą. Vaikų mokyklose nėra, bet jie serga Tai kokio velnio dirbti, kad užsikrėstum tuom, ko iš viso nėra .Atrodo, kad pas mus mieste daugiau jokiomis lygomis nieks neserga tik korona.Tai reiškia, kad žmonės be lygų yra labai sveiki, jei jei neserga gripu, širdies lygomis ir vėžių. Ir tas kaukes nešioja jau antra viruso kadenciją tai yra labai sveiki, kaip sako kiiniečiai, o čia rėkia, kad net gerklės užkimsta nuo to bereikalingo rėkimo ir žmonių dūrinimo.Ate.
traffix.lt