1 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
Kulinarinis gidas
2020 Lapkričio 1d.
0

„Lėto maisto“ studijoje – oranžinė popietė (FOTO)

titleNuotraukų galerijaDariaus Minsevičiaus nuotraukos

Grupelei sveiko maisto entuziastų Alytuje paskutinioji spalio mėnesio šeštadienio popietė tapo naujų skonio atradimų, originalių idėjų ir kūrybos, gaminant maisto patiekalus iš moliūgų, prasmingo laiko praleidimu.

„Slow Food“ (liet. – lėto maisto) studijos patalpose vieni gamino moliūgų plovą, korėjietiškas moliūgų salotas, kiti – moliūginius gardukus, vaišintasi moliūgų tortu, išpuoštu rudeniškomis chortenzijomis, ragauta kanapių arbata su medumi, praturtinta citrinžolės eteriniu aliejumi.

Moliūgas – labai universali daržovė, iš kurios galime gaminti sriubas, troškinius, blynelius, desertus ir dar daug ką. Tai labai turtinga daržovė. Jame gausu vitaminų C, B1, B2, PP, A, D, F, T ir mineralinių medžiagų: kalio, fosforo, kalcio, magnio, geležies, vario bei kobalto. Todėl tokią vertingą daržovę būtina įtraukti į savo mitybos racioną.

Už gausų moliūgų derlių dėkojame Alytaus sveikuolių rėmėjai Aušrai Avižienytei-Grigaravičienei, už paramą – Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo programai.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt