6 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
AlytusPolitika
2020 Spalio 29d.
10

Naujai prisiekusi Alytaus miesto tarybos narė dirbs Kultūros, švietimo ir sporto komitete

titlePrisiekia naujoji Alytaus miesto tarybos narė A. PilypaitėLoretos Gaižiuvienės nuotr.

Į nuotolinį formatą sugrįžęs, beveik pusvalandį vėlavęs Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdis paskutinį spalio ketvirtadienį prasidėjo priesaika. Ją davė iki šiol geriau kaip vokalistė, dainavimo mokytoja Lietuvoje žinoma, Dzūkijos sostinėje gyvenanti ir kurianti Asta Pilypaitė. Pastaroji pakeitė į tarybą pagal Lietuvos centro partijos sąrašą išrinktą, tačiau dabar pasitraukusį buvusį krepšininką, trenerį Valdemarą Chomičių.

Pirmasis A. Pilypaitės sprendimas miesto taryboje buvo neatidėti klausimo dėl Alytaus miesto savivaldybės tarybos atstovo, konservatoriaus  Andriaus Jučo delegavimo į Alytaus regiono plėtros tarybos kolegiją.

Kaip ir jos pirmtakas V. Chomičius, A. Pilypaitė turėtų dirbti Alytaus miesto savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto komitete drauge su ankstesniais komiteto nariais – pagal „Už Alytų“ sąrašą išrinktu, tačiau dabar nepriklausomu politiku besivadinančiu Gediminu Daukšiu, liberale Nijole Makštutiene, valstiečiu-žaliuoju Valdu Račkausku bei socialdemokratėmis Laima Vince Kirkliauskiene ir Jurgita Šukevičiene.

 


Komentarai

10
Komentuoti
Minedas2020-10-29
koncertuos per eglutės įžiebimo šventę. Alytiškiai žiūrės minedo cyrką per internetą. Kito Alytaus tarybos posėdžio pradžios Minedas dainuos repeticiją prieš kalėdų koncertą
Tikrai2020-10-29
Jau baisu! Kas mums dirba,o gal ne mums? Tik sau...Bjauru,kai tokios „politikės„ lenda,kur nereikia! Ar jau solistės „rėmėjas„ Rauličkis batų nenuperka? O gal ir jam kas nors atluš? Svarbu įšliaužt, nu nu „proto bokšte„...
Nu,nu2020-10-29
Tarybos nariai Alytuje gabus dainininkai ir artistai. Baisu. Tikrai įdomu, koks ponios išsilavinimas. Chorinis dainavimas. Galės tarybos nariai sudaryti choro grupe. Jau turi choro vadove. Susesite visi t.nariai aplink stalą ir tra lia Lia bus. Liuks. Ar nuotoliniu būdu, kaip jums ponai patogiau. Gyvenk ir zvenk. :-)
Jis2020-10-29
O koks ponios issilavinimas , Kuo naudinga bus miestui ,,noretusi žinoti, juk alga gaus is biudzeto( AR pacesa mokes is savo )
Galvoju2020-10-29
Dar Valinsko trūksta su Antanu.
Keista2020-10-29
Renkate, balsuojate! Išrenkate o po to, komentojat! Patys artistai????!!!!
Alytaus gyventoja2020-10-29
Čia jau ne ,,cyrkas'', o tikras ,,tijatras''.????????????
o ka 2020-10-29
dirbs gal dainuos
Nuotolinis posėdis2020-10-29
O pusė sėdi vienoj patalpoj...
Tragedija2020-10-29
Cyrkas
traffix.lt