1 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
VideoreportažaiAlytusAktualijos
2020 Spalio 26d.
4

Alytaus miesto socialinės paramos skyrius persikraustė į buvusią „Eglutę“ (VIDEO)

titleAlytaus miesto savivaldybės socialinės paramos skyrius iš poliklinikos persikėlė į Dainavos mikrorajoną, Vilties g. 28A, buvusio „Eglutės“ vaikų darželio pastatąAMS nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės socialinės paramos skyrius iš poliklinikos persikėlė į Dainavos mikorajoną, buvusio „Eglutės“ vaikų darželio pastatą, esantį adresu Vilties g. 28A.

Naujas patalpas apžiūrėjęs Alytaus miesto vadovas Nerijus Cesiulis sako, jog jos – šiuolaikiškos.

Patalpos dabar – atnaujintos, tačiau specialistai ragina iškilusias problemas artimiausiu metu spręsti nuotoliniu būdu.

Miesto savivaldybės Socialinės paramos skyrius užtikrina socialinės pašalpos mokėjimą, kompensacijas už šildymą, geriamąjį vandenį. Į šį skyrių galima kreiptis dėl išmokos vaikams. Viso teikiama apie 40 paslaugų.

Bene dažniausiai  Alytaus mieste prašoma kompensuoti už šildymą. Kompensacijos dažniausiai prašo mūsų miesto senjorai. Ar ji priklauso, įvertinti gali tik įstaigos specialistas, kuris patikrina asmens pajamas, tuomet žiūrima, kiek gyventojas sumokėjo už šildymą, taip pat nustatinėjama, kokiu turtu disponuoja kompensacijos prašytojas. Išanalizavus šiuos duomenis ir priimamas sprendimas.

Pasak laikinosios skyriaus vedėjos Robertos Samuolytės – Kisielienės, kompensacijų už būsto šildymą paramos prašytojų Alytuje po truputį mažėja.

 


Naujausios žinios

Komentarai

4
Komentuoti
[email protected]2020-10-29
o tas su BMW IRGI ATVYKO PASALPOS AR TIK TAIP I KADRA PATEKO
Darbuotojams2020-10-28
Didelio džiaugsmo darbuotojų veiduose nematyti... Geriau jau vaikučiams šias šiuolaikiškai sutvarkytas patalpas reikėjo atiduoti - būtų pasidžiaugę. Juk Alytus - šeimos miestas, kaip skelbia mūsų gerb. Meras.
Nu jo2020-10-28
Ar gerai jums motereles čia naujos patalpos, žinokit mes darželiui sprikta ir greit isikrauste, ir remontus padarem, visur politilenas, kad virusas neužeitų į svečius, rupinames alytaus gerove!!!! ????
Vida2020-10-27
Nieko nera amzino.Persikele.vadinasi socialinioskyriausvedeja daugiau nesius ir neregistruos psichikos sveikatos centre nenoredama priimti informacijos apie korumtuota Alytaus m.savivaldybes veika.
Na taip sukciavimo veikla uzsiimanti savivaldybe remiama teiseju.Vadinasi, gyventojai yra psichiskai nesveiki.
Idomios neskelbtos valstybes ziniose demokratijos metodiku pabaiga??
Man malonu.Aciu Jam.Isgirdo!
traffix.lt