11.96 c Alytus
Ketvirtadienis, Spalio 29d.
Videoreportažai
2020 Spalio 2d.
3

DFK „Dainava“ Alytuje paskutinėmis minutėmis nukovė „Šiaulius“ (VIDEO)

title

Alytausgidas.lt tiesioginė videotransliacija iš priešpaskutinių Lietuvos futbolo federacijos I lygos sezono rungtynių Alytaus miesto stadione: DFK „Dainava“ – FA „Šiauliai“.

Šeimininkai aikštėn įbėgo šiuo startiniu vienuoliktuku: vartininkas Martynas Matijoška, žaidėjai Oskaras Lukošiūnas, Martynas Vasiliauskas, Ignas Baranauskas, Alanas Marčiukaitis, Gustas Zabita (70 min. pakeitė Grigore Coscodan), Linas Savastas, Titas Vitukynas, Ernestas Stočkūnas (per pridėtą laiką pakeitė Domas Ivanauskas), Renatas Banevičius ir Vakaris Kalėda.

2:1. Toliu rezultatu nugalėjo dainaviškiai.

Po pirmosios rungtynių pusės, pasibaigusios 0:0, svečiai pasižymėjo antrojo kėlinio pradžioje (0:1).

Visą laiką mėginę išlyginti santykį dainaviškiai tai padarė iki susitikimo likus 5 min., kai 11 m išskirtinį baudinį su skersiniu įmušė Titas Vitukynas. (1:1).

Per rungtynių pridėtą laiką, L. Savasto baudos smūgiu pakeltą kamuolį griūdamas galva į „Šiaulių“ vartus įmušė Oskaras Lukošiūnas (2:1).

Tai buvo antroji iš eilės dainaviškių pergalė rezultatu 2:1 (ankstesniame ture – svečiuose prieš „Panevėžio“ dublerius) ir iš viso 9-oji sėkmė I lygoje, leidusi pakilti iš 7-osios vietos ir priartėti prie pirmenybių lyderių.

Į kito sezono A lygą pateks keturios pajėgiausios I lygos ekipos.


Naujausios žinios

Komentarai

3
Komentuoti
Jonis 2020-10-04
Tikrai kovingos rungtynės. Taip ir toliau. Sėkmės Dainavai
Visus 2020-10-04
Su pergale visus aistruolius. Pirmyn svajonės link
Grybai 2020-10-03
Grybai po lietaus išdygo, ištempė per fuksą, vistiek 4 arba 5 liks. Buuuu, baisu
traffix.lt