7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
Politika
2020 Rugsėjo 30d.
5

N. Cesiulis lieka dirbti su vicemere (ATNAUJINTA. Š. KLĖGERIO KOMENTARAS)

titleŠ. Klėgerio, kaip Alytaus miesto mero N. Cesiulio pavaduotojo, laikas baigėsi

14:12 – tokiu rezultatu slaptai nubalsavusi Alytaus miesto taryba nusprendė, kad mero Nerijaus Cesiulio pavaduotojas Šarūnas Klėgeris atleidžiamas iš pareigų.

Iš viso Š. Klėgerio atstatydinimo klausimu balsavo 27 politikai, iš kurių vienas biuletenį sugadino, o 14 buvo prieš tai, kad minėtas politikas tęstu darbus vicemero poste.

Š. Klėgerio atstatydinimas dar labiau apsunkino mero N. Cesiulio ir jo komandos darbą. Kiek anksčiau atleisti buvo miesto savivaldybės administracijos vadovai – direktorius Rolandas Juonys ir jo pavaduotoja Neringa Rinkevičiūtė.

N. Cesiulio pavaduotoja Jurgita Šukevičienė liko savo poste. Ji iki spalį rūpinsis ne tik darbais savivaldybėje, tačiau ir Seimo rinkimais, kuriuose dalyvauja kaip socialdemokratų kandidatė.

ATNAUJINTA

Š. Klėgerio komentaras:

Taryba priėmė sprendimą, aš jį gerbiu. Linkiu merui jėgų sukurti daugumą, nes šis sprendimas parodė, kad jos nėra, o tolesnis darbas gan komplikuotas. Aš po pusantrų metu grįžtu į savo įprastą gyvenimą ir veiklas...".

PAPILDYTA

Miesto meras Nerijus Cesiulis informavo BNS, kad per slaptą balsavimą už vicemero atleidimą balsavo 14 tarybos narių, prieš – 13.

Alytaus vadovas taip pat neatmetė galimybės, kad tokiam tarybos sprendimui įtakos galėjo turėti ir Seimo rinkimų procesai.

„Taryba turi savo nuomonę, kokie vicemerai gali atstovauti ir taryba priima galutinius sprendimus. Aišku, gal jam turėjo įtakos ir tie patys artėjantys rinkimai, bet manau, kad tai normalūs procesai, ypač Alytuje – pas mus ramu niekada nebūna“, – BNS sakė Alytaus meras.

Jis tikino naujo vicemero ieškosiantis tik po Seimo rinkimų.

„Mes sakėme, kad iki Seimo rinkimų netvirtinsime jokių kandidatūrų, kad nurimtų tos emocijos, nes kol kas daug emocijų, įvairių žaidimų“, – kalbėjo N. Cesiulis.

Alytaus mero atleidimo dėl „neveiklumo ir netinkamo susidariusių problemų sprendimo“ siekė devyni tarybos nariai.

Tai – Seimo nario mandato siekiantys Valerijus Vencius, Tomas Pačėsas ir Valdemaras Chomičius, taip pat buvęs meras Česlovas Daugėla ir jo bendražygiai Gintautas Andriuškevičius bei Vilma Krušnienė ir „Alytaus piliečių“ atstovai Vytautas Jastremskas, Valė Gibienė bei Vilija Ramanauskienė.

Rugsėjo viduryje šie tarybos nariai kreipėsi į merą N. Cesiulį su pareiškimu, kad Š. Klėgeris yra pasyvus, negeba pritraukti realių investicijų, nesikalba su visuomene ir t. t.

Tuo metu Š. Klėgeris teigė gerbiantis tarybos sprendimą.

„Bet kuriuo atveju tarybos sprendimą gerbiu, jis turbūt reikalingas, jeigu buvo toks priimtas. Kitas dalykas – tai parodo, kad šiuo metu ta, vadinkime, dauguma yra plaukiojanti ir nėra tvari“, – BNS sakė Š. Klėgeris.

Alytaus meras N. Cesiulis teigė daugumą formuosiantis po Seimo rinkimų, kadangi nemažai tarybos narių siekia parlamentaro mandato.

Šiuo metu, anot miesto vadovo, daugumoje yra šeši socialdemokratai, keturi konservatoriai, liberalų atstovė ir „kiti, kurie palaiko miestui naudingus sprendimus“.

Šiuo metu liko vienintelė mero pavaduotoja, socialdemokratė Jurgita Šukevičienė – ji irgi kandidatuoja į Seimą.


Komentarai

5
Komentuoti
Q2020-10-02
Šukebičienė Seime..anekdotas.zGal miesye tegu dirba,dabar tik pasivaikščiojimai ir sveikinimai ,ar tai veikla miestui?
Šukevičiėnė su minus -2020-10-01
Klėgeris 0, Šukevičienė su minuso ženklu,.žemiau plintuso abu veikėjai
O Aloe vera2020-09-30
O ir liks 0
taip2020-09-30
nėra stabilumo, o kai sugebi tik gatves darbo metu uždarinėt, ko dar tikėtis
Nu2020-09-30
Toks dalykas yra politika. Čia stabilumo nėra. Nieko nepadarysi, gyvenimas nesustoja.
traffix.lt