11.96 c Alytus
Ketvirtadienis, Spalio 29d.
Videoreportažai
2020 Rugsėjo 28d.
5

Dėmesys dešiniakrančiam Alytui: pradėtas tako prie A. Juozapavičiaus gatvės tiesimas (FOTO. VIDEO)

titleNuotraukų galerija

Pradedami mažiau apgyvendintos, tačiau gyventojų aktyviai naudojamos Antano Juozapavičiaus gatvės dalies tarp Draugystės g. (Ežerėlio g.) ir žiedo (Druskininkų g. bei Normandijos-Nemuno g.) Pirmame Alytuje rekonstrukcija.

Šalia gatvės bus įrengtas 3 metrų pločio asfaltuotas pėsčiųjų-dviračių takas, kuris prasidės ties Ežerėlio gatve, kirs Gedimino ir Žygimanto Augusto gatves ir pasieks pastaraisiais metais, deja, išdžiuvusį, pirmalytiškių anksčiau labai mėgtą vietos Dailidės ežerėlį. 

Naujojo tako dešiniakrančiame Alytuje ilgis sieks beveik kilometrą.

Suplanuoti ir kiti darbai: kelio ženklai, tako apšvietimas, lietaus nuvedimo sistema.

Lietaus nuotekos bus nuvedamos į griovį, o atskirose atkarpose nuotekos bus surenkimos ir nuvedamos į esamus tinklus.

A. Juozapavičiaus gatvėje dirba rekonstrukcijos rangovė Alytaus bendrovė „Alkesta“, kuri už 401 tūkst. 510,75 eurų sumą darbus apsiėmė atlikti per 4 mėnesius.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

5
Komentuoti
Kęstutis2020-09-29
Gerai, šaunu. O kur eiti ar važiuoti toliau kai pasieks takas žiedą? Būtų šaunu sukti į kairę arba dešinę, tačiau nei į vieną nei į kitą pusę nėra net šaligatvių. Bent jau nutiestų dar taką nuo šio žiedo prie ežerėlio iki sodų žiedo, kurį pasiektume sukdami į kairę. Nuo tūkstantmečio tilto pusės puikus takas, tačiau baigiasi ties sodų žiedeliu. Ir dabar bus tarpas tarp dviejų žiedų. Daug kam tenka ties žiedeliu suktis atgalios, tik drąsesni keliaujam toliau pakele. Jei būtų saugus praėjimas, pravažiavimas visą atkarpą - būtų NUOSTABU!
Dėkingas2020-09-29
Ačiū Jums labai!
kests2020-09-29
labai labai reik tako link ,,Dzūkijos", ,,Vyturėlio" sodų.....žinau rajono teritorija, o rublis prieš anuos rinkimus žadėjo.Gal miestas ir rajonas susimestų,nes ten ir miesto žmonės važiuoja,eina,rieda.....
Uk2020-09-28
Alkesta neisiskes? Visur pilna,daugiau nieko neysileidzia.
Zuzė2020-09-28
Blyn,geriau perasfaltuokite kelią nuo internato mokyklos sankryžos iki žiedo,nes baisu,vien duobynai ir ygriuvę šuliniai,važiuoji ir laviruoji tarp šulinių lyg slalome
traffix.lt