7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
Alytaus rajonas
2020 Rugsėjo 28d.
0

Ūdrijoje bus patogiau: bendruomenės namai, biblioteka, kultūros centras – vienoje vietoje

title

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas lankėsi Ūdrijoje. Savivaldybės vadovas susitiko su naująja vietos bendruomenės „Želmuo“ pirmininke Nijole Kanaukiene, pranešė jai gerą naujieną: bendruomenei skiriamos naujos, geresnės ir patogesnės patalpos.

Susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė, direktorės pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius, Krokialaukio seniūnė Gintarė Navickienė, Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos direktorė Idalija Šukevičienė, Alytaus rajono viešosios bibliotekos direktorius Aivaras Vyšniauskas, Ūdrijos bendruomenės „Želmuo“ nariai.

„Patalpos yra geros, suremontuotos, tad norime, kad jose  vyktų konkreti veikla, po vienu stogu galėtų tilpti ir biblioteka, ir bendruomenės namai, ir kitos organizacijos“, – taip apie buvusios mokyklos Ūdrijoje pastatą kalbėjo meras A. Vrubliauskas.

Susitikime buvo svarstoma, kuriose patalpose galėtų įsikurti bendruomenė „Želmuo“, kuriose - kultūrinę veiklą vykdantis Alytaus rajono savivaldybės kultūros centro Krokialaukio skyrius.

Ūdrijos bendruomenės „Želmuo“ pirmininkė N. Kanaukienė apsidžiaugė pasiūlytomis patalpomis. Jos vadovaujama visuomeninė organizacija vienija apie 70 narių. N. Kanaukienė pirmininke išrinkta rugpjūtį, ji tikisi, kad bendruomenės nariai galės burtis naujose, suremontuotose patalpose, kad prie jų prisijungs ir daugiau ūdrijiškių.

„Buvusios mokyklos pastate yra ir salė, kuria galės naudotis visos po šiuo stogu įsikūrusios organizacijos. Tikimės, kad jos bendradarbiaus, skatins  įvairiose veiklose dalyvauti gyventojus“,– sakė Alytaus rajono savivaldybės meras A. Vrubliauskas.

Mokyklos kieme yra sporto aikštynas. Kad būtų saugiau ir smagiau sportuoti, savivaldybė jį sutvarkys ir aptvers nauja tvora, o tvarką prižiūrės bendruomenė.

Šiuo metu Ūdrijoje gyvena per 650 gyventojų.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt