13 c Alytus
Trečiadienis, Rugsėjo 23d.
VideoreportažaiEismasTransportas
2020 Rugsėjo 10d.
5

Vairuotojų Alytuje laukia kantrybės testai (FOTO. VIDEO)

titleNuotraukų galerija

Rudenį,  kai mieste suintensyveja eismas piko metu susidaro automobilių spūstys. Panašu, šiemet vairuotojams teks būti dar  kantresniems, mat vienu metu mieste perdaromos trys sankryžos  artėja ir ketvirtos įrengimo darbai. Visos – rytinėje dalyje. Alytaus miesto vadovai aiškina, kad taip sutapo, jog lėšos sankryžų rekonstrukcijoms paskirtos antroje metų pusėje.

Dėl žiedo Likiškėlių – Kernavės – Sudvajų g. įrengimo darbų eismas nukreipiamas Jaunimo gatve, todėl čia pradėjo galioti vienos krypties eimas. Vairuotojai gali važiuoti Jaunimo gatve tik link Sudvajų gatvės. Pasikeitusi eismo tvarka buvo staigmena kai kuriems vairuotojams, kurie  dar iš įpročio važiuoja Jaunimo gatve nors čia jau vienpusis eismas ir dėl to kyla konfliktinės situacijos.

Topolių gatvėje taip pat galioja vienos krypties eimas jis prasideda nuo  Sudvajų gatvės ir baigiasi saknkryžoje su Kaštonų gatve, bet dalis vairuotojų ar nepastebi eismą draužiančio  ženklo, ar specialiai jį ignoruoja.

Auklėti vairuotojus imasi ir pėstieji.

Pakėlęs bepilotę skraidyklę mūsų portalas užfiksavo, kaip apsaugos automobilio, norinčio važiuoti per taip vadinamą „plyta" nepraleidžia pėsčiasis. Dėl ribojamo eismo Vidzgiryje, Topolių gatvėje susidarė maždaug kilometro eilė. Jau greitai kelininkai pradės dirbti  dar ir Kepyklos – Sudvajų gatvių sankryžoje. Čia taip pat numatyta žiedinė sankryža su kelio išplatinimu.

Pasak Alytaus miesto savivaldybės vicemero Šarūno Klegerio, turtingose užsienio šalyse arterinės sankryžos rekonstruojamos ir dieną, ir naktį dirba daug žmonių, esą Alytui  tai būtų per brangu.

Žiedinė sankryža Likiškėlių gatvėje kainuos beveik milijoną eurų. Ketvirtadienį ryte čia dirbo 4 žmonės. Šiuo metu įrenginėjamoms sankryžoms Alytuje skirta beveik 3,4 milijono eurų. Bendrai asfaltuotų gatvių rekonstrukcijos darbams mieste – virš 7 milijonų eurų. Dar  5 milijonai  eurų  numatyta  žvyruotų gatvių asfaltavimui.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

5
Komentuoti
prasidejo karas keliuose2020-09-21
skelbe skelbe ir se tau alytiskiai murkdosi tinginiu ir nevykeliu projektuose...
Ad2020-09-18
Reik isisavinti,nes metai i pabaiga.Cesiulis spardesi neilgai,i antru metu pabaiga pradeji isisavinti
taip2020-09-11
Likiškėlių g. žiedui skirta milijonas eurų - dirba 4 žmonės su kastuvais.... O alytiškiai stovi kamščiuose. Bet kam tai rūpi....
Jo2020-09-10
O ko jūs tikėjotės? Visą gyvenimą važinėja įprastu maršrutu, žmonės viską daro automatiškai. Tai nors kokią tvorelę su ženklu laikinai pastatykit gatvėje po ratais, tada pastebės, pripras. Trikojis čia nepadės, nors koks komisaras su didele kepure, per žinias greičiausiai kitaip pasakytų.
Dubas2020-09-10
Kur policija ko nebudi tose gatvese? trikoju prisipiko ir galvoja tvarka bus
traffix.lt