16 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
AlytusTransportas
2020 Rugsėjo 9d.
12

Nuo trečiadienio – vienos krypties eismas Jaunimo ir Topolių gatvių atkarpose

titleNuotraukų galerijaJaunimo g (AMS nuotr.)

Likiškėlių, Kernavės ir Sudvajų gatvių sankryžos rekonstravimo darbų metu nuo rugsėjo 9 d. minimoje sankryžoje stabdomas eismas, o netoliese esančių dviejų gatvių atkarpose bus įrengti vienpusę eismo kryptį žymintys ženklai. Nuo trečiadienio vienpusis eismas bus organizuojamas nuo Jaunimo g. 28 namo iki Sudvajų g., važiuojant Sudvajų g. kryptimi ir Topolių gatvėje nuo Sudvajų ir Topolių g. sankryžos iki Kaštonų gatvės.

Šiose gatvių atkarpose vienpusį eismą nuspręsta daryti todėl, kad uždarius pirmiau minėtą sankryžą šiose gatvėse padidės automobilių srautas. Pavyzdžiui, ir dabar minėtoje Jaunimo g. atkarpoje yra ganėtinai sudėtinga prasilenkti dviem automobiliams, nes gatvėje stovi daugiabučių namų gyventojų automobiliai, kurie trukdo saugiai pravažiuoti, o padidėjus automobilių srautui joje,  saugaus eismo sąlygos dar labiau blogėtų.

Įsigaliojus naujam eismui, daugiabučių namų gyventojams prie kiekvieno išvažiavimo įrengiami eismo kryptį žymintys ženklai.

Saugaus eismo komisijos narių nuomone, jeigu eismas viena kryptimi pasiteisintų, tuomet jis šiose gatvių atkarpose liktų nuolat.

Tai ne vieninteliai pokyčiai, susiję su šiomis gatvėmis. Nuo rugsėjo 9 d. iki lapkričio 11 d. Likiškėlių, Kernavės ir Sudvajų gatvių žiedinės sankryžos statybos darbų metu bus sustabdytas transporto priemonių eismas šių gatvių statybos darbų vietoje, todėl gyventojams reikės vadovautis aplinkkelius žyminčiais ženklais.

Taip pat Kernavės gatvės gyventojai išvažiuoti ir į įvažiuoti iš savo gatvės galės pro garažus.  Įvažiavime iš Santaikos g. pro garažus į Kernavės gatvę bus įrengtas kelio ženklas Nr. 611, žymintis aklakelį.

Šiuo laikotarpiu savivaldybė prašo gyventojų kantrybės ir atidumo, atkreipti dėmesį į pastatytus naujus kelio ženklus. Kad galėtume važinėti gerokai patogiau ateityje, kartu santūriai įveikime nepatogumus dabar.

Fotogalerija

  • Likiškėlių-Kernavės-Sudvajų g. sankryža (AMS nuotr.)
  • Topolių g. (AMS nuotr.)

Komentarai

12
Komentuoti
As2020-09-10
Tai galėjot greičiau informuoti kad nevažiuos mikriukai dar jei nori į darbą nuvažiuot į mikriukai reikia eit velnią žino kur vasaros nebuvo kad tik dar pradėjo darbus o kur valdė beprociai
audrius2020-09-10
uzkniso,vienu metu net trys ziedai nagalima p o viena statyti> dar pamegink i ulonu gatves pakiut i senukus. suksi ratais. savivaldybe visiskai negerbia alytiskiu
Jo jo 2020-09-10
Visose sankryzose uzdrausti sukti i kaire!! Visur tik i desine )))
K2020-09-09
Čia tikrai reikia uždrausti iš kepyklos sukti į kairę, ziopliai taip atsistoja sankryzoj.kad nepravaziuoji.kad į dešinę pasukti į santaikos gatvė..būtina pertvarkyti.nes tenai iesmas ilgiausiai užtrunka ir remontas ten ilgiausias.dar būtinai uždrausti turi turi sunkiasvorių eismą.pagalvokit žmonės.kas tuom užsiimant !!!
Klausimai2020-09-09
Tai kokios eismo kryptys šiose gatvėse? Kur eismo schema? Kuria kryptimi važiuoti išvažiavus iš kiemo?
Sudvaju g. gyventojas2020-09-09
Labai noriu tiketi, kad bus geriau kai padarys ta zieda, bet pasakykit jus man, ar reikejo sitiek medziu iskirsti??? Kokio dydzio bus tas ZIEDAS??? Kas projektavo si zieda, lai rankos nudziuva..
Speigas 2020-09-08
Tuoj tik ziedai Alytuje bus,į Gineso rekordų knygą papulsim nei vienos sankryžos visur žiedai bukiai
Kalmar2020-09-08
Vėlai uždarot! Rugsėjo pirmą dieną sankryžas perkast reikėjo????
Aras2020-09-08
Kažkokia nesąmonė visa vasara niekas nieko nedarė kaip tuščias miestas buvo, dar puolė dirbt....
Aurimas2020-09-08
O klausimas kaip su Autobusais miesto bus pro kur važiuos?
beda2020-09-08
kai dauguma gatviu uzdaroma bet dar didesne beda kai zmones nemoka vaziuot per zieda o prie skydiniu padarys zieda su bordiurais ir kurie nemoka vaziuot turetu nuvaziuot ir pasimokyt kaip reikia vaziuot .
Rs2020-09-08
Ir dar uždrauskite iš Kepyklos gatvės sukti į kairę, nes kai atsistoja koks optimistas vidury kelio, o pasukti tai nelabai, nes Santaikos gatvėje eilė nuo kalno. Tada ir tie, kas nori pasukti į dešinę ilgai stovėti turi. Juk nesunku pasukti į dešinę, ties degaline, kur platus kelias apsisukti ir stoti į eilę žemyn.
traffix.lt