15 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
Videoreportažai
2020 Rugsėjo 4d.
1

Paaiškėjo, kada pradės veikti Alytaus baseinas (FOTO. VIDEO)

titleNuotraukų galerija

Alytaus baseinas buvo uždarytas kovo 15 dieną, kai miesto savivaldybės administracijos direktorius Rolandas Juonys išleido įsakymą  „Dėl masinių renginių ribojimo“. Pusmetį neveikęs alytiškių pamėgtas baseinas jau užpiltas vandeniu, robotas valo dugną.

Baseino vanduo buvo pakeistas dar rugpjūčio mėnesį, kaip tai vyksta prieš kiekvieną naują sezoną, tačiau planuotas baseino atidarymas rugsėjo pirmomis dienomis nepavyko.

„Atliekant vandens patikrinimus buvo nustatytas gedimas automatinėje chloravimo sistemoje“, - dar neveikiančio baseino priežastį įvardijo Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) direktorius Tomas Stupuris. Pasak jo, panašus gedimas buvo aptiktas ir Vilniuje, kur chloru apsinuodijo žmonės. Alytuje gedimą pavyko pašalinti dar iki sezono pradžios, tačiau visiems reikiamiems baseino rodikliams pasiekti dar prireikė laiko.

Pernai Alytaus baseine fiksuota per 50 tūkstančių apsilankymų, įskaitant ir varžybų dalyvius, ir poilsinių paslaugų klientus.

„Vanduo baseine patikrintas ir tinkamas maudytis“, - sako Alytaus SRC direktorius, įvardijęs ir sezono atidarymo datą – nuo rugsėjo 14-ąją.

Kaip ir pernai prie 50 metrų ilgio pagrindinio baseino veiks keturios pirtys, sūkurinis ir mažasis baseinėlis su srovėmis. Apsilankymo kainos nesikeis, neįgaliesiems ir pensininkams bus taikomos nuolaidos.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
Taja2020-09-06
Laika keiskit gyventojams!!!!!kiek galima kidel beveikia visa diena niekur tokios nesamones nera!!!sekmadieni sestadieni is vis cirkas nuo 16h
traffix.lt