4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
VideoreportažaiPolitika
2020 Rugpjūčio 24d.
5

Baltarusių laisvės siekį parėmė ir alytiškiai (FOTO. VIDEO)

titleNuotraukų galerija

Daugiau nei penkiasdešimt alytiškių sekmadienį pajudėjo pasienio su Baltarusija link, kur gyva žmonių grandinė sujungė Vilnių ir pasienio punktą Medininkuose.

Organizatoriai pranešė, kad Laisvės kelyje už Baltarusiją dalyvavo apie 50 tūkstančių žmonių.

Dzūkams buvo skirtas sektorius prie pat Medininkų posto.

Alytiškiai atvyko ne tuščiomis, iš anksto buvo paruošę trisdešimties metrų audinį, kurio turinys buvo skirtas baltarusių demonstrantų palaikymui.

Palaikyti baltarusius panoro ir Alytaus miesto teatro aktoriai, po to kai kaimyninės šalies Jankos  Kupalos nacionalinio teatro vadovas Pavelas Latuška  buvo atleistas iš šio teatro vadovo pareigų dėl savo viešų reakcijų teisėsaugos atstovams smurtaujant prieš beginklius žmones.

Lazerių šou  Baltarusijos tautine tematika parengė  Alytaus kolegijos dėstytojas Gintautas Stonys.

Už pagalbą rengiant šį videoreportažą Alytausgidas.lt dėkoja Jolantai Kalvaitienei, Dominykui Kaščioniui ir Povilui Šarkai:

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

5
Komentuoti
dzin2020-08-31
pasirodo ir alytuje yra beprociu
stasys2020-08-25
mus gerai prigasdino. tai niekas ir neprisimena bijo komemtuoti nes gali lietuvos amonas išvešti..o kitos šalys mums nepadėjo . tai kodėl mes turim bulboms padėti.
Ats. Pagalbai2020-08-25
Ar mūsų žmonėms kas nors padėjo,kai prie seimo rūmų šaudė guminėmis kulkomis,mušė,tąsė į mašinas tempė ir kt.? Po to mūsų jaunimas suprato-tiesiog ėmė ir šimtais tūkstančių išvažiavo iš tėvynės...Mūsų seime po kiek kadencijų bezda? Ar yra galas? Ne!!! Iki mirties bezdės...Tai kodėl kitai šaliai nurodinėjat,kiek kadencijų bezdėt?.. Mūsų ponai bezdaliai tik pieštukams gauna mėnesiui tiek,kiek tūlas pensininkas - per visus metus už 40 metų darbą! Tai kaip,teisinga? Reguliuokit savo darže,nes dar daug mėšlo neliuobto...
pagalba2020-08-24
zmones atsigaukit mums reikia padeti Baltarusijai Visai Lietuvai kitoms salims kiek gali testis tokiai baisus dalykai ten privalom susimastyti ir padeti kaimynui bedoje
Laima2020-08-24
Na, Alytuje dar iki šiol nesigirdėjo, kad būtų užsikrėtusių Corona. Bet, matyt, padėtis tuoj pasikeis.
traffix.lt