9 c Alytus
Šeštadienis, Spalio 31d.
SportasLengvoji atletika
2020 Rugpjūčio 18d.
0

Dėl likusių kelialapių į Tokijo olimpiadą – pasaulio sportininkų dėmesys Alytui

titleNuotraukų galerija

Sportinio ėjimo festivalis „Alytus 2020”, turėjęs vykti vasaros pradžioje, dėl karantino buvo perkeltas į rudenį ir, jeigu pandeminė situacija nepablogės, turėtų įvykti rugsėjo 18 dieną.

Įdomu, kad 46-ąjį kartą rengiamas, Lietuvoje vienas seniausių tokio formato renginių, šiemet gali sulaukti ne mažiau, o daugiau dalyvių. Tokia, kone unikali, situacija susiklostė dėl to, kad pasaulio lengvosios atletikos federacijai atnaujinus lengvaatlečių taisykles dėl atrankos į Tokijo (Japonija) olimpines žaidynes, jos palietė ir ėjikus.

Ėjikams šiemet lieka tik kelios neatšauktos, įvyksiančios aukšto lygio varžybos, tad kvalifikuotis dėl reitingų ir siekti olimpinio normatyvo į jas gali susirinkti daug dalyvių, žinoma, jeigu jų nesustabdys keliavimo tarp šalių apribojimai.

Kadangi Alytaus sportinio ėjimo festivalis yra „European Athletics Permit Meeting“ lygio, o kitos panašios varžybos vyks tik Čekijoje, rugsėjo 18 d. Dzūkijos sostinėje galima tikėtis viso būrio pajėgiausių sportininkų iš įvairiausių pasaulio šalių.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino varžybų direktorius Kastytis Pavilonis, sportininkų susidomėjimą startu Alytuje dar labiau kelia padidintas prizinis fondas. Parėmus Rimanto Šimkevičiaus šeimai, vietoje 1 tūkst. eurų bus galima iškovoti 1 tūkst. 500 Eur.

Jeigu bus sveiki, Alytaus gatves takeliu į Tokiją mėgins paversti ne tik užsieniečiai ėjikai, tačiau ir alytiškė Brigita Virbalytė-Dimšienė, taip pat kiti Lietuvos atstovai – Arturas Mastianica, Tadas Šuškevičius, Monika Vaiciukevičiūtė ir Marius Žiūkas.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt