19 c Alytus
Pirmadienis, Rugsėjo 21d.
Alytus
2020 Rugpjūčio 4d.
8

Naujosios g. viadukas bus rekonstruojamas

titleN. Cesiulio facebook paskyros nuotrauka

Kone kiekvienas buvęs Alytaus meras džiaugsmingai paskelbdavo, kad netrukus prasidės Naujosios gatvės geležinkelio viaduko  rekonstrukcija.

Stringantis viaduko remontas stabdo ir Naujosios gatvės rekonstrukciją,  tačiau, rodos, ledai pajudėjo. Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis  FB paskyroje dalinasi žinia, kad viaduko rrekonstrukcijai iš Vyriausybės gauta 2 mln. eurų. Tikėkimės, kad beveik amžiaus rekonstrukcija pagaliau pajudės...

„Viadukas Naujojoje g. daugybę metų buvo didelis galvos skausmas gyventojams, stambių krovinių vežėjams ir, žinoma, politikams, nes pradėtos rekonstrukcijos niekam nepavykdavo užbaigti.

Viskas tęsėsi taip ilgai, kad rekonstruotą kelią jau reikia taisyti, o šis etapas taip ir nepajudėjo. Tai buvo miesto gėda. Avarijos, spūstys, nepatogumai, miesto įvaizdis...

Dar prieš gerą dešimtmetį pagrindinę miesto gatvę – Naująją – buvo nuspręsta praplatinti iki keturių eismo juostų, tačiau ties viaduku kelias susiaurėja iki dviejų eismo juostų. Viaduko praplatinimas Alytui – gyvybiškai svarbus, siekiant pagerinti susisiekimą ir užtikrinti saugumą.

Dažnai kalbu apie svajones. Ir tikrai daug svajoju. Nes svajonės turi savybę pildytis, kai labai labai nori. Viaduko klausimas buvo vienas iš mano prioritetų. Daug skambinta, važinėta, prašyta lėšų ir sprendimų.

Iš Vyriausybės gavome 2 mln. eurų viaduko rekonstrukcijai.
Visas Alytus sako Jums didelį dzūkišką AČIŪ!

Jei viskas pagal planą, darbai prasidės dar šį rudenį ir atrodys štai taip!
Kur kas geriau, tiesa? “, - FB paskyroje skelbia N.Cesiulis.

 


Komentarai

8
Komentuoti
Kęstutis2020-08-05
Ir taip kiekviena kartą iš naujo paima pinigus, bet nesutvarko.
Gintui2020-08-05
Nepatinka tai, kad Cesiulis prisiima nuopelnus sau. Jeigu ES nedalintų pinigų į kairę ir į dešinę, jokių darbų nematytum. O pinigus ištaškyt galėtų bet kuris baigęs net ir Alytaus kolegiją.
Gintas2020-08-05
Kas jums netinka daro negerai nedaro vel blogai
SARKNICKO2020-08-05
EILINIS PAZADAS DAUGIAU NIEKO MUMS KELIA ZADEJO ISASFALTUOT PRIES 4 METUS TAI IR SIANDIEN ZVYRKELIS IR DULKA
Zuzė2020-08-05
Kada mieste važiujamosiose gatvėse sutaisysite įkritusius šulinius,kada pagaliau kelininkai sugebės tinkamai šulinių dangčius sudėti taip,kad jie netrukdytų eismui ir nereiktų vairuotojams laviruoti it slalome,pastebėjau kad Naujojoje gatvėje kur vos prieš savaitę paklota nauja kelio danga,o kelis šulinio dangčius kelininkai nesugebėjo lygiai pakloti,turi it į duobę įvažiuoti pervažiavus per juos,bei kodėl asfalto danga klojema tokia mynkšta,pažiūrėkite kas dedasi prie šviesaforų,automobiliai išstovi net duobutes,ar neturėtų kelininkai tuos brokus sutvarkyti
Robertas2020-08-04
Niekas man nedėkoja, tai pats sau padėkoju.
Uk2020-08-04
Sarknickas išmušė 2. Limonus?
Ačiū Šarknickui2020-08-04
Valio ir labai didelis ačiū mūsų Seimo nariui Robertui Šarknickui!!!
traffix.lt