1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Druskininkai
2020 Liepos 28d.
1

„Vijūnėlės dvaro“ nėra, bet šleifas tęsiasi: STT krečia Druskininkus ir kitas įstaigas

title

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) antradienį pranešė atliekanti kratas, dokumentų poėmius ir kitus proceso veiksmus Druskininkų savivaldybėje, Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje bei kitose vietose dėl bandymo įteisinti vadinamo „Vijūnėlės dvaro“ statybas.

STT teigimu, šiuos veiksmus nutarta atlikti paaiškėjus reikšmingoms aplinkybėms pernai pradžioje pradėtame didelės apimties ikiteisminiame tyrime dėl galimai vykdytų korupcinių veikų teismų sistemoje.

„Sudėtingame ikiteisminiame tyrime, kuriame tiriama jau daugiau nei pusantro šimto skirtingų nusikalstamos veikos epizodų, buvo gauta duomenų, susijusių su taip vadinama „Vijūnėlės dvaro“ byla – bandymu įteisinti neteisėtai Druskininkuose pastatytą privatų namą bei išvengti šio pastato nugriovimo“, – rašoma pranešime.

„Šiandien atliekamų procesinių veiksmų tikslas – surinkti papildomus duomenis, susijusius su šiuo epizodu“, – teigia STT.

Per pusantrų metų nuo šio ikiteisminio tyrimo pradžios, ištyrus atskirus nusikalstamų veikų epizodus, teisminiam nagrinėjimui perduotos septynios baudžiamosios bylos dėl prekybos poveikiu, kuriose šeši asmenys jau yra pripažinti kaltais, jiems skirtos įvairaus dydžio baudos.

Vienas asmuo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą. Dar trijų asmenų atžvilgiu teisminiai nagrinėjimai tebevyksta.

BNS informuoja, kad per artimiausius mėnesius Generalinė prokuratūra ir STT ketina baigti dar keletą nuo pagrindinio tyrimo atskirtų baudžiamųjų bylų dėl prekybos poveikiu, kyšininkavimo, piktnaudžiavimo, prekybos žmonėmis ir kitų tyrimo metu išaiškintų nusikalstamų veikų.


Komentarai

1
Komentuoti
Saulius 2020-07-30
Nerimsta semeška
traffix.lt