4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
SportasJaunimasŠvietimas
2020 Liepos 13d.
0

Alytaus futbolo akademija atrinkta dalyvauti FIFA talentų programoje

title

Pagal tarptautinės futbolo asociacijų federacijos FIFA paskirtų ekspertų rekomendacijas Alytaus futbolo akademija „Dainava“ atrinkta dalyvauti talentų vystymo programoje.

„Sveikiname trenerius ir visą dainaviškių bendruomenę! Minėta FIFA programa yra skirta efektyvesniam futbolo talentų atradimui, parengimui ir rinktinių konkurencingumo didinimui“, - skelbiama Alytaus FA „Dainava“ pranešime.

Tarptautinė analizė, atlikta FA „Dainava“, patvirtino, kad šiemet 5-uosius veiklos metus mininti Alytaus futbolo akademija yra tarp geriausiųjų šalyje.

Šiuo metu FA „Dainava“ auklėtiniai sudaro reprezentacinės Alytaus futbolo komandos, vienos iš LFF I lygos lyderių, DFK „Dainava“ pagrindą. Akademijoje užaugę futbolininkai taip pat rungtyniauja Lietuvos ir Kroatijos aukščiausių lygų komandose, taip pat mūsų šalies ekipose I ir II lygose.

FIFA talentų vystymo programai ėmėsi vadovauti ilgametis Londono (Anglija) „Arsenal“ strategas Arsene Wenger. Programą Lietuvoje prižiūri ir Briuselio „Anderlecht“ standartus diegia specialistai iš Belgijos.

Alytaus FA „Dainava“ techninis direktorius, jau stažavęs Belgijoje – Povilas Baliukonis, su savo kolega, akademijos trenerius Nerijumi Bartkevičiumi, treniruojantis ir DFK „Dainava“ komandas. Akademijos auklėtinius taip pat treniruoja Martynas Biržinis, Andrius Lygnugaris, Vidutis  Šurskas ir Titas Vitukynas. Į FA „Dainava“ trenerių gretas taip pat įsitraukia vyresnieji jos auklėtiniai Ignas Baranauskas, Martynas Vasiliauskas ir kt.

Pagal naują Lietuvos futbolo grafiką FA „Dainava“ vaikų ir jaunimo komandos pasirodymą vaikų ir jaunimo pirmenybėse pradės vasaros pabaigoje, rudenį.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt