0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
SportasFutbolas
2020 Birželio 26d.
2

„Dainavos“ senjorai pradeda sezoną (ATNAUJINTA)

titleDainaviškiai senjorai praėjusio sezono apdovanojimuose: iš kairės – Ramūnas Kašėta, ir dešinės – D. Totoraitis Beatos Štampachovos nuotr.

Alytaus senjorų (50 m. ir vyresnių) mažojo futbolo komanda „Dainava“ pradeda pasirodymą naujame sezone.  

4 pergales, tiek pat pralaimėjimų ir 5 lygiąsias pasiekę dainaviškiai su dar 3 komandomis pernai surinko 17 taškų ir tarp 14 komandų liko dešimti, o geriausiu Alytaus žaidėju buvo išrinktas Dalius Totoraitis.

Naują sezoną „Dainava“ pradės Kaune rungtynėmis su 7-oje pozicijoje 2019 m. finišavusia Kaišiadorių „Savinge“ ir su vicečempionais Vilniaus senjorais.

Po Kauno turo liepą „Dainavos“ senjorai vyks Širvintas, kuris susitiks su Laikinosios sostinės komandomis – pernai 6-ą užėmusiais „Lampėdžiais“ ir čempionu „Kaunu“.

Rugpjūčio pradžioje Alytuje planuojamame ture „Dainava“ priims pagal pajėgumą praėjusių metų 11-ą ekipą „Šiauliai“ ir 12-ą komandą „Marijampolė city“.

Vasaros pabaigoje dainaviškių senjorų lauks išvyka į Aukštaitijos sostinę – pas Panevėžio „Ekraną“ ir Utenos „Utenį“.

Kaip ir pernai, senjorų pirmenybėse šiemet dalyvaus 14 komandų, o be minėtų – Kauno „Feniksas“, „Klaipėdos veteranai“, Jonavos „Klevas“, Joniškio rajono „Skaistgirys-Žvelgaitis“ ir Vilniaus „Nerealas“. Finalo etapas planuojamas Kaune spalį.

Alytaus senjorų (50 m. ir vyresnių) komanda „Dainava“ čempione tapo jai debiutiniame 2018 m. sezone, kai finale Širvintose 2:0 įveikė „Ekraną“, o geriausiu vartininku buvo pripažintas Petras Juškauskas.

ATNAUJINTA

„Dainavos“ senjorai pirmenybes pradėjo vienodu rezultatu (1:2) pralaimėję „Savingei“ ir Vilniaus senjorams. Pirmame susitikime dainaviškių įvartį pelnė Romualdas gendrikas, antrame – Raimondas Pašukys.

 


Komentarai

2
Komentuoti
ggg2020-06-30
kazkaip silpnai pradejot ,kas atsitiko
Galvoju2020-06-27
Romas geriausias
traffix.lt