0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
SportasFutbolas
2020 Birželio 29d.
3

Taurė: vidzgiriečiai neprilygo „Minijos“ legionieriams, dainaviškiai kovos su „Atmosfera“ (PAPILDYTA)

title

Ištraukti šalies futbolo taurės turnyro antrojo etapo burtai.

Alytaus DFK „Dainava“ ir „Vidzgiris“ buvo tarp 9 komandų, įveikusių pirmąjį, dar 7-ios komandos į antra etapą pateko burtų keliu.

I lygoje rungtyniaujanti pagrindinė DFK „Dainava“ komanda 16-finalio rungtynėse susitiks su tų pačių pirmenybių vienuolike Mažeikių „Atmosfera“, kuri pirmame taurės etape svečiuose 4:2 nugalėjo II lygos atstovę Vilniaus „Terą“.

II lygoje startavęs „Vidzgiris“ gavo varžovę iš I lygos – Kretingos „Miniją“, kuri ankstesniame etape išvykoje 4:0 sutriuškino Vilniaus „Ateitį“ iš II lygos.

Abi Alytaus komandos pirmąjį taurės etapą įveikė po rungtynių su pratęsimais ir baudiniais išvykose prieš II lygos atstovus.

Dainaviškiai 5:4 (1:1) pergalę šventė prieš atgimusią legendą Panevėžio „Ekraną“, o vidzgiriečiai – 6:4 (2:2) – pries Šiaulių „Juventą 99“.
Taurės turnyro 16-finalio rungtynės įvyks paskutinę birželio savaitę (24-30 d.).

ATNAUJINTA

„Vidzgiris“ Kretingos „Miniją“ Alytaus miesto stadione priims birželio 29 d., pirmadienį (18 val.), o DFK „Dainava“ – Mažeikių „Atmosferą“ – birželio 30 d., antradienį (20 val.).

PAPILDYTA

Virginijaus Sinkevičiaus treniruojamas II lygos „Vidzgiris“ šalies taurės turnyro 16-finalyje Kretingos „Minijai” iš I lygos sėkmingai priešinosi iki antrojo kėlinio vidurio ir pralaimėjo 2:6 (1:1).

61 min., po to kai vidzgiriečiui Martynui Gargasui buvo parodyta raudona kortelė komanda atsiliko 1:2, tačiau net žaisdami mažesne sudėtimi šeimininkai sugebėjo rezultatą išlyginti, o tai 73 m. smūgiu iš 11 metrų atliko kapitonas Lukas Marcinkevičius.

Deja, po to į šeimininkų vartus krito 4 įvarčiai, kuriuos pelnė „Minijos“ legionierius iš Dramblio kaulo kranto Soubafolo Youssouf Traore (77, 81 ir 86 min.) ir Pietų Afrikos Respublikos Sibusiso Magwaza (79 min.). Pastarasis pasižymėjo ir pirmame kėlinyje,  kai 22 min. įmušė pirmąjį kretingiškių įvartį. Antrąjį kamuolį į „Vidzgirio“ vartų sargo Mantvydo Braknio vartus įskraidino brazilas Gabriel Palmyere Alves Bezerra.

Pirmąjį vidzgiriečių įvartį 20 min. pelnė  Aivaras Kariniauskas.


Komentarai

3
Komentuoti
Nu2020-06-29
Minijoje buvo 2 tamsią kai, Vidzgiri būtų 2 irgi ir būtų po Minijos otai ir 1 lyga ziauru
Nu2020-06-29
Jeigu atvažiuos visi Atmosferos žaidėjai tai bus dar didesnė tragedija nei buvo.
Aurimas 2020-06-29
dar vienos varzybos parodyt Dainavai ka gali pries Atmosfera apie tas buvusias nekalbu ten tragedija buvo
traffix.lt