0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
SportasFutbolas
2020 Birželio 21d.
1

II lygą Alytaus komandos pradėjo skirtingai (FOTO)

titleNuotraukų galerijaDFK „Dainava“ trenerių Povilo Baliukonio ir Nerijaus Bartkevičiaus auklėtiniai per šią savaitę pasiekė 3 pergales: debiuto rungtynėse LFF II lygoje, taurės turnyre ir I lygojeDomanto Aleksyno nuotr.

Alytaus Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ dublerių komanda pasirodymą LFF II lygos pirmenybėse pradėjo užtikrinta pergale.

Dainaviškiai Panevėžyje rezultatu 4:0 įveikė Panevėžio „Ekraną“, kuris jau 10 min., po grubios pražangos ir raudonos kortelės buvo priverstas žaisti mažumoje. Du Alytaus dublerių įvarčius įmušė Titas Buzas (67 ir 83min.), o dar du – į „Dainavą“ po pertraukos grįžę patyrę Alytaus futbolo auklėtiniai – Renaldas Stankevičius (29 min.) ir Mindaugas Strauka (9 min.).

Pirmosios  DFK „Dainava“ dublerių rungtynės Alytuje planuojamos birželio 30 d. su Kazlų Rūdos „Šilu“, kur praėjusiuose sezonuose rungtyniavo dainaviškiai R. Stankevičius ir M. Strauka, o šiemet žaidžia du kiti Dzūkijos sostinės futbolo auklėtiniai – Rimvydas Karsokas ir Artiom Spelman.

Alytaus „Vidzgiris“ LFF II lygą šiemet pradėjo namuose susitikimu su Kėdainių „Nevėžio“ dubleriais. Vidzgiriečių vartininkas Matas Kalėda jau 6 min. buvo priverstas kamuolį traukti iš savo vartų tinklo, kurį jį pasiuntė 16-metis „Nevėžio“ talentas Nedas Šatas. 20 min. Matas Valatka rezultatą išlygino.

30 min., po antrosios geltonos kortelės, aikštę turėjo palikti svečių žaidėjas Tadas Rimkevičius, įgyta dauguma šeimininkai nepasinaudojo, o kėlinio pabaigoje dar ir prasileido „rūbinės“ įvartį nuo to paties N. Šato.

Antrame kėlinyje „Vidzgirio” vaikinai stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau to įgyvendinti nepavyko – pralaimėta 1:2.

Kito turo rungtynes „Vidzgiris“ birželio 27 d. žais išvykoje su Utenos „Uteniu“.

Pergale LFF II lygoje startavo ir Marijampolės „Sūduvos“ dubleriai, o jų pirmąjį sezono įvartį įmušė FA  „Dainava“ auklėtinis Renatas Banevičius. Jis su kitu Alytaus futbolo akademijos auklėtiniu Vakariu Kalėda žaidė visą rungtynių laiką, o nuo 44 min. mažumoje rungtyniavusi „Sūduvos“ pamaina svečiuose 3:2 įveikė Kybartų „Sūduvą“.

II lygoje užtikrintai startavo ir Artiom Spelman atstovaujamas  „Šilas", kuriam alytiškis pelnė įvartį antro kėlinio pradžioje, o Kazlų Rūdos komanda 8:1 sutriuškino „Kauno Žalgirio" C sudėtį.

Fotogalerija

  • Viktorijos Viksvaitės nuotr.
  • V. Viksvaitės nuotr.
  • V. Viksvaitės nuotr.
  • V. Viksvaitės nuotr.
  • V. Viksvaitės nuotr.
  • V. Viksvaitės nuotr.
  • V. Viksvaitės nuotr.
  • V. Viksvaitės nuotr.

Komentarai

1
Komentuoti
Ar tikrai2020-06-22
Kybartų ,,Sūduva''?
traffix.lt