19 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 9d.
Rėmėjų turinys
2020 Birželio 17d.
0

Kaip išsirinkti pačią geriausią lovą?

title

Kokybiškas mūsų miegas susideda iš daugybės skirtingų komponentų, tarp kurių būtinai reikėtų paminėti ir patogios lovos pasirinkimą. Šį baldą keičiame ypatingai retai, todėl jo pasirinkimui turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys – juk lova turi ne tik užtikrinti kokybišką poilsį, bet ir tuo pačiu įsilieti į bendrą kambario aplinką. Tačiau pernelyg nerimauti nereikėtų: šių baldų pasirinkimas yra pakankamai platus, jog būtų įmanoma suderinti visus prioritetus. Tai padarysite dar paprasčiau, jei atsižvelgsite į žemiau pateiktus patarimus. Kaip turėtų vykti geriausios lovos paieškos?

Pasirinkite tinkamiausią dydį

Tai – kone pats svarbiausias pasirinkimo kriterijus. Kuo platesnė bus lova, tuo patogiau joje galėsite vartytis ir tuo daugiau kambario vietos tam teks panaudoti. Paprasčiausia yra apskaičiuoti, kiek vietos užims kiti miegamajame stovėsiantys daiktai ir tuomet pamatuoti, kiek erdvės lieka lovai – žinoma, atsižvelgiant į tai, kad galėtumėte prie jos patogiai prieiti. Svarbu atkreipti dėmesį, ar prie prekės nurodyti miegamosios dalies, ar viso baldo išmatavimai: jei kruopščiai planuojate visą patalpos išdėstymą, kiekvienas centimetras bus labai aktualus.

Atkreipkite dėmesį į lovos aukštį

Nors šis parametras pabrėžiamas ne taip dažnai, jis taip pat turi įtakos kasdieniam mūsų komfortui. Nesuklysite, jei pirmenybę teiksite aukštesnei lovai – įlipti ir išlipti iš jos galėsite kur kas patogiau. Be to, mažiau persiduos judesiai, taigi atsikeldami nepažadinsite savo antrosios pusės. Jei dažnai keliatės nevienodu metu, tikrai įvertinsite šį privalumą.

Pagalvokite apie papildomas funkcijas

Daugelis lovų galite pasiūlyti ganėtinai talpias patalynės dėžes – jei Jums aktualus daiktų sandėliavimo klausimas, turėtumėte atsižvelgti į šią ypatybę. Tuomet atkreipkite dėmesį į tai, ar daiktus galėsite laikyti stalčiuose, ar lovos mechanizmas bus pakeliamas. Antrasis variantas leis sutalpinti didesnius daiktus ir taupys kambario vietą, tuo tarpu stalčiuose lengviau galėsite palaikyti tvarką ir nesunkiai rasite net ir smulkesnius daiktus.

Toliau kalbant apie papildomas galimybes, reikėtų išskirti ir minkštus galvos atlošus – jie bus reikalingi tuomet, jei lovoje mėgstate skaityti, žiūrėti televizorių ar kitaip leisti laisvą laiką. Tokie baldai dažniausiai pasižymi ir labai išskirtiniu stiliumi, taigi Jūsų laukia dviguba nauda.

Įvertinkite komplektaciją

Lovos gali būti parduodamos kartu su naktinėmis spintelėmis, grotelėmis ar netgi apšvietimu, taigi turėtumėte pagalvoti, kokių papildomų priedų Jums prireiks. Taip pat ypatingai svarbu atsižvelgti į tai, ar šis baldas komplektuojamas su čiužiniu, ar jį teks įsigyti atskirai. Būtent šis gaminys ženkliai prisideda prie mūsų miego kokybės, tad tiek pirkdami jį atskirai, tiek ir su lova, plačiau pasidomėkite atitinkamu tipu – tuomet maksimalus komfortas bus garantuotas.

Atsižvelkite į dizainą

Tarp šių baldų rasite daugybę skirtingų spalvų, medžiagų ir stilių, todėl siūlome šiam aspektui skirti pakankamai dėmesio. Tikėtina, kad lova taps Jūsų miegamojo centru, tad tikriausiai nesinorėtų, jog kiekvieną dieną gailėtumėtės ne itin nusisekusio pasirinkimo. Visuomet paprasčiausia rinktis neutralių atspalvių baldus – jei nuspręsite atlikti kardinalų kambario remontą, didesnė tikimybė, kad senoji lova ir toliau derės prie naujų idėjų.

Visgi, lygiai taip pat galite ją paversti patalpos akcentu – šiuo metu prekyboje galima rasti labai išskirtinai atrodančių variantų, kurie leis sukurti prabangią, elegantišką, modernią ar bet kokią kitą pageidaujamą aplinką. Svarbiausia vengti labai ryškių spalvų, nuo kurių vėliau pavargsite ir patys. Tiek lovas, tiek prie jų derėsiančius baldus palankiomis sąlygomis parduoda Pigu.lt el. parduotuvė.

Nutarkite, kiek ketinate investuoti

Lovų kaina priklauso nuo funkcionalumo, dydžio, komplektacijos, medžiagų, stilistinių sprendimų ir gamintojo, todėl kainų amplitudė iš tiesų yra labai plati. Būtent dėl to, siekiant susiaurinti savo paieškas, vertėtų iš anksto pagalvoti, kiek į šį pirkinį ketinate investuoti. Tuomet galėsite palyginti skirtingas toje pačioje kainų kategorijoje esančias lovas ir iš karto matysite, kurios iš jų suteikia daugiau privalumų. Be to, geriau paieškojus, galima rasti nemažai sutaupyti padedančių akcijų – labai dažnai specialių pasiūlymų galima rasti čia.

Apgalvoję visus šiuos aspektus, tinkamiausią lovą išsirinksite pakankamai lengvai. Žavus stilius, aukšta kokybė ir prisitaikymas erdvėje yra pagrindiniai aspektai, į kuriuos turėtumėte susikoncentruoti – tik suderinę juos visus, ilgus metus nesigailėsite dėl savo pasirinkimo.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt