3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
Alytaus rajonas
2020 Birželio 11d.
2

Kelius remontuos 7 įmonės

title

13 – dar tiek kelių šiemet bus suremontuota Alytaus rajone. 

Susisiekimo ministerija papildomai skyrė beveik 1 mln. 500 tūkst. eurų. Alytaus rajono savivaldybė darbus pradės netrukus, nes jau parengti techniniai projektai, įvykdytos pirkimo procedūros.

  Šiais metais rajone vykdoma ypač daug kelio darbų savivaldybės ir valstybės biudžeto lėšomis.

Vietinės reikšmės keliams remontuoti numatyta 6 mln. eurų.

„Papildomai 1 mln. 487 tūkst. eurų iš valstybės biudžeto skirta ekonomikos skatinimo ir koronaviruso plitimo sukeltų pasekmių mažinimui. Mūsų rajonui tai svarus indėlis. Bus remontuojami ir keliai, ir gyvenviečių gatvės. Vienur bus atliktas žvyro dangos remontas, kitur paklotas asfaltas. Bus suremontuoti ir keli keliai, vedantys į lankytinas ir rekreacines vietas“, – sakė Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.

Darbai keliuose vyks visą vasarą ir rudenį, planuojama baigti lapkričio mėnesį. „Savivaldybės administracija jau įvykdė darbų pirkimo procedūras, parengti remontuotinų kelių techniniai projektai. Darbus vykdys konkursus laimėjusios 7 įmonės“, – sakė savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė.

Pagal savivaldybės pateiktą prašymą skirta lėšų remontuoti kelius, jungiančius lankytinas ir rekreacines vietoves.

Kelininkai remontuos Simno miesto Kaimynų gatvės, vedančios Giluičio ežero link, asfaltą, išasfaltuos Krokialaukio seniūnijos  kelią Kabinės–Duselninkai–Arminai II, kuris yra rekreacinėje teritorijoje, iš abiejų jo pusių ežerai – Strauzdis ir Kavalys, šalia kelio kuriasi kaimo turizmo sodybos, taip pat dalį Daugų seniūnijos kelio Pocelonys–Bogušiškės–Bukaučiškės–Arčiūnai, vedančio prie Bukaučiškių koplyčios, kurioje kunigavo Lietuvos nepriklausomybės akto signataras Vladas Mironas.

Miroslavo seniūnijoje bus suremontuotas žvyrkelis Luksnėnai–Kurnėnai–Laburdiškės, šalia kurio tęsiasi visa vakarinė Luksnėnų ežero pakrantė.

Bus suremontuoti ir keturių kelių su žvyro danga ruožai: Alytaus seniūnijos  Butrimiškiai–Kaniūkai, Miroslavo seniūnijos Seimeniškiai–Obelija–Milastonys, Punios seniūnijos Punia–Žagariai–Strielčiai, Butrimonių seniūnijos Dūkiškės–Lelionys–Jurkonys.

Asfaltas bus paklotas trijų seniūnijų penkiuose gatvių ruožuose: Punios seniūnijos Medūkštos kaimo Sodininkų, Norgeliškių – Parko, Padvariškių – Serbentų gatvės, Simno miesto Pavasario gatvė ir viena gatvė Daugų seniūnijoje.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

2
Komentuoti
Panašu2020-06-12
kad čia tik pusė tiesos,suprantama,kad ko daugiau užsuktų,tuo didesnis otkatas,tik neaišku,kiek kokybės inspektorių atliekamų darbų kokybę kontroliuos,storis asfalto ir kt.perėjimai.
Keista2020-06-11
Rašoma, kad bus suremontuota net 13 kelių, nurodoma įspūdinga investicijų suma, o pavadinimas - 7 įmonės. Nei kokios, nei kur... žurnalistikos stebuklai
traffix.lt