-3 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2020 Birželio 8d.
0

Į Alytaus kultūros premiją pretenduoja pavieniai kultūrininkai ir keli kolektyvai (SĄRAŠAS)

titleAMS nuotr.

Alytaus miesto savivaldybė sulaukė 10 siūlymų kultūros premijai gauti. Į šią premiją pretenduoja 9 kandidatai – vieno jų kandidatūrą pateikė dvi organizacijos.

Kultūros premijos dydis vienam asmeniui siekia 2 tūkst. 500 Eur. Kasmet apdovanojami 3 kandidatai.

Į Alytaus miesto savivaldybės kultūros premiją už aktyvią kūrybinę ir ugdymo veiklą, reikšmingus kūrybinius laimėjimus puoselėjant Alytaus miesto kultūrą ir garsinant miestą šalyje ir užsienyje pretenduoja (abėcėlės tvarka):

Alytaus lėlių teatras „Aitvaras“

  • Už 24 sezonus vykdomą svarbią ilgametę kultūrinę veiklą, vaikų užimtumo gerinimą ir edukaciją pasiūlė „Gelbėkit vaikus“ Alytaus vaikų dienos centras „Gali“.

Romualdas Ambroževičius

  • Savo prezidentą premijai už ypač svarbią ir aktyvią kultūrinę veiklą pasiūlė Alytaus miesto liaudies meno studija „Dainava“ ir Lietuvos Respublikos garbės konsulas JAV Rimas Česonis.

Alytaus regioninės televizijos kūrybinė grupė

  • Aldona Baublienė pasiūlė, kad kūrybinė grupė, kurią sudaro prodiuserė Daina Baranauskaitė-Čiginskienė, montažo režisierius Kęstutis Ražanauskas, vaizdo ir garso režisierius Marius Šagunevičius, premija būtų įteikta už kultūrinės, istorinės, etnografinės krypties laidas, vykdomus projektus „Laisvės keliu“, „Dzūkiška pynė“, „Alytaus istorijos slenksčiai“, „Dzūkijos kultūros ir tradicijų aidai“, „Dzūkijos kraštas ir jo atspindžiai“.

Oganes Arakėlian ir  Rūta Kavaliauskaitė-Arakėlian

  • Šiuos alytiškius už aktyvią kūrybinę veiklą organizuojant renginius kavinėse ir miesto viešosiose erdvėse, kūrybinius projektus „Arčiau namų“, „Kuždesiai“ bei „Joga mano mieste“, dalyvavimą projektuose „Alytus In Rock“, „Kitokios pamokos“ kultūros premijai pasiūlė VšĮ „Atminties kliedesiai“.

Evaldas Grinius

  • Kandidatu į kultūros premiją už ilgametę ir aktyvią veiklą, vizualaus meno populiarinimą ir sklaidą VšĮ „Egarta“ direktorių pasiūlė dailininkas Adolfas Klastaitis.

Scholastika Kavaliauskienė

  • Kandidate Alytaus apskrities literatų klubo valdybos narę, literatūrinių konkursų diplomantę ir laureatę už  ilgametę aktyvią kultūrinę-literatūrinę veiklą pasiūlė Alytaus apskrities literatų klubo „Tėkmė“ valdybos narė, pirmininko pavaduotoja Regina Rasimienė.

Lietuvos tautodailininkų sąjungos Dzūkijos skyrius

  • Už ilgametę Dzūkijai ir Lietuvai ypač svarbią veiklą puoselėjant etnografinio regiono savitumą, tautodailininkų raišką, kultūrinio turizmo plėtojimą Dzūkijos skyrių, veikiantį nuo 1989 m., pasiūlė Aušra Plytnikaitė.

Inesa Pilvelytė

  • Už Alytaus miesto bendruomenę telkiančias kultūrines iniciatyvas ir aukštą meninį lygį organizuojant miestą reprezentuojančius renginius kandidatūrą pasiūlė Alytaus soroptimisčių klubas ir asociacija „Teatro stiprinimo ir paramos fondas“.

„Velvet“ grupė

  • Už aktyvų dalyvavimą miesto muzikiniame kultūriniame gyvenime ir Alytaus miesto vardo garsinimą pasiūlė Neringa Zablackienė.

Kultūros premijos tradiciškai būdavo įteikiamos Alytaus miesto šventės metu birželį, šiemet tai bus padaryta Valstybės dieną – liepos 6-ąją.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt