2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Sveikata
2020 Gegužės 21d.
7

Saugumo kaina: odontologų paslaugų įkainiai

title

Šią savaitę odontologijos kabinetai pravėrė duris pacientams: Alytaus poliklinikoje veikiančiame Odontologijos skyriuje užtikrinamas saugumas, laikomasi visų keliamų reikalavimų, naudojamos apsaugos priemonės, patalpos ir įrenginiai nuolatos dezinfekuojami. Tiesa, teikiamų paslaugų kainos šiek tiek padidėjo, dėl privalomų papildomų priemonių taikymo, tačiau ir toliau išlieka mažiausios mūsų mieste.

Pacientai, kurie yra prisirašę VšĮ Alytaus poliklinikoje moka už sunaudotas medžiagas ir priemones. Mokėti nereikia vaikams iki 18 metų, moksleiviams, besimokantiems dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose, profesinių mokyklų dieniniuose skyriuose, bet ne ilgiau nei jiems sukanka 24 metai, bei socialiai remtiniems asmenims. Tokiu atveju būtina pateikti gyvenamosios vietos savivaldybės socialinės paramos skyriaus pažymą, kurioje nurodyta, kad asmuo yra valstybės remiamas ir gauna socialinę pašalpą.

Pacientai, neprisirašę VšĮ Alytaus poliklinikoje, moka už sunaudotas priemones ir paslaugas.

Esant būtinajai pagalbai karantino metu, asmenys, kurie neprisirašę, bet drausti privalomuoju sveikatos draudimu, moka už sunaudotas priemones, už paslaugą mokėti nereikia.

„Apsaugos priemonės yra papildomos medžiagos, jog paslauga būtų suteikta saugiai, tiesiog dėl keliskart pabrangusių apsaugos priemonių šiek tiek padidėjo paslaugų kaina, prašome supratimo iš mūsų klientų, svarbiausia, jog būtų pasirūpinta ir personalo, ir pacientų sveikata. Mūsų teikiamų paslaugų kaina ir toliau išlieka mažiausia mūsų mieste. Poliklinika laikosi politikos, kad pacientui, registruojantis pas odontologą, suteikiama informacija apie padidėjusias kainas. Kainas galite rasti www.apoliklinika.lt, skambindami bendruoju telefonu“, –  komentavo įstaigos vadovas Marius Jasaitis.

Net ir tuo atveju, jeigu pacientui tiesiog atliekama profilaktinė apžiūra – mokestis už papildomų apsaugos priemonių naudojimą imamas. „Gydytojas bet kokiu atveju naudoja privalomas apsaugos priemones ir už jas bus prašoma susimokėti“, – perspėja įstaigos direktorius. 

Odontologijos skyriuje teikiamos pirminio lygio odontologinės paslaugos vaikams ir suaugusiems: naudojama naujausia įranga, aukščiausios kokybės medžiagos, poliklinikos odontologai profesionaliai pasirūpina ir pačiais mažiausiais, ir solidaus amžiaus sulaukusiais pacientais.

Alytaus poliklinikoje atliekama:

- terapinis gydymas- tai suaugusiųjų ir vaikų dantų gydymas ir plombavimas;

- endodontinis gydymas- tai dantų šaknų kanalų gydymas ir plombavimas;

- chirurginis gydymas- tai dantų rovimas, pūlinių gydymas;

- burnos higiena- tai apnašų, akmenų nuvalymas bei dantų poliravimas, balinimas.

Registracija telefonu 8315 36603.

 

 


Komentarai

7
Komentuoti
Nu,nu2020-05-22
Netiesa, kad su skaudanciu dantuku priima tą pačią dieną. Paskambinome, tai nebuvo vietų. Liepė skambinti kitą dieną 7.00 ryto. Bet laukti neįmanoma, kaip skauda. Kitą dieną paskambinome ir užsiregistravote, bet su skaudanciu dantuku turi užregistruoti, ta pačią dieną, nes kentėti neįmanoma. Patys žinote dandu skausmą. Bet mums teko užsiregistruoti privačiai. Pasisekė. O už priemonės, kad reikia susimokėti, tai ką padarysi. Visi beveik mokame. Gerai, dar kainos čia prieinamos.
Sandra Heinz2020-05-22

Kaip jūs jaučiatės, kai tas, kurį planavote praleisti likusį gyvenimą, staiga pareikšdamas, kad nebeįdomi santuoka iš niekur, tokia situacija, kokia buvau, kai susidūriau su burtų taksistu, vadinamu dr. Ajayi, buvau aš suirzusi širdis maldavo mano vyrą keliems mėnesiams grįžti namo, visi mano pagrindai nebuvo atkartojami tol, kol nepamačiau vienos ponios liudijimo, kuris papasakojo, kaip burtų žinovė dr. Ajayi padėjo jai gerai apmokamą darbą ir sakė, kad jis yra pajėgus kitam. burtų rūšis, ji praranda savo „Viber“ numerį: +2347084887094 Aš paėmiau numerį ir prašau pranešti rašytojui. Rašytojas Ajajas išaiškino mano situaciją ir tai, kaip mano vyras netikėtai paliko namus, jis papasakojo, kodėl mano vyras paliko namus atlikęs burtą, jis paėmė jį tik septynis dienų grąžinti mano gyvenimui laimę, nes aš laimingai gyvenu su savo vyru ir laukiamės savo antrojo vaiko. Jei jums reikia rašybos rašytojo pagalbos iškilus bet kokiai gyvenimo problemai, apie kurią galite galvoti, susisiekite su rašybos ratuku jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. Paštu: [email protected]
Sandra2020-05-21
Jeigu jau reikia mokėti už "kostiumus", tai atlikus paslaugas, turėtų nusiimti ir grąžinti pacientui, kad nenaudotų kitam.
Pikta2020-05-21
Tai kad paskambinus pasako jog priima tik su skaudanciu dantimi, ir reikia skambinti 7.00val ir priims ta pacia diena, o jei neskauda o tiesiog nori susitvarkyti ar pabaigti tai kas pradeta pasake jog dabar laikinai nepriima jei neskauda
Irma2020-05-21
Tai kad oficialūs šaltiniai skelbia, jog poliklinikose viską kompensuoja (ar kompensuos) ligonių kasa ir prašant papildomai susimokėti už apsaugos priemones, reikia informuoti atitinkamus asmenis, nes tai neteisėta.
As2020-05-21
Kai paskambinau kad vaikui nuo danties tuoj žandukas supuliuos ir labai skauda nes bliomba iškrito liepe užsikišt vata ir pakentėt.Gražu negu gražiau...kaip mažam vaikui kasdien duot vaistus nuo skausmo ir dantį vata užkišt man nesuprantama.Va ir kreipiausi ekstra vadinasi...jau ne piniguose esmė buvo...gerai kad atsirado kas privačiai priėmė.nusivyliau...
Kristina2020-05-21
Tai kad nesuteikia jokios informacijos, o paklausus kainų sako, kad nežino, nei procedūros kainos nei kostiumo..
traffix.lt