18 c Alytus
Antradienis, Rugpjūčio 11d.
Alytus
2020 Gegužės 28d.
5

Miesto savivaldybė skolinasi beveik 5 mln. eurų

titleAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės biudžetas šiemet jau negavo milijono ir 600 eurų mokesčių, šiemet prognozuojama, kad nebus surinkta dar daugiau lėšų, o vien sumažinti planuojamas Gyventojų pajamų mokestis (GPM) Dzūkijos sostinės biudžeto netektis padidins dar 800 tūkstančiais eurų.

Tokią situaciją miesto „kišenėje“ tarybos posėdyje įvardijo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Neringa Rinkevičiūtė.

Įvertinę susiklosčiusią ir dar laukiančią finansinę padėtį miesto politikai pritarė, kad Alytaus miesto savivaldybė paimtų paskolą iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto prognozuojamam pajamų trūkumui padengti, kai šiam tikslui nepakanka savivaldybės biudžeto apyvartos lėšų ir įgaliojo savivaldybės administracijos direktorių Rolandą Juonį pasirašyti paskolos sutartį. Jos dydis – 4 mln. 708 tūkst. eurų. Lygiai tokį Alytaus m. savivaldybės gyventojų pajamų mokesčio (GPM) netekimą prognozuoja LR finansų ministerija.

Plačiau apie tai, kaip renkamas Alytaus m. savivaldybės biudžetas, skaitykite ČIA.


Komentarai

5
Komentuoti
Moteriškė2020-05-29
Taigi reikės išeitines sumokėt jaunimo mokyklos darbuotojams. Nemažai bus
Algiui2020-05-29
Dabar tokia mada.
Gi2020-05-29
Dar turejo atlikt nuo miesto gimtadienio keliasdesimt tukst. :) Bet ir siaip smagiai cia.. sita valdzia pasidemonstruos, kokia gera, o naujai atejus reiks ju skola grazint.
ALGIS2020-05-28
o ka reiskia tos grotos pries zenkla alytus . vieni kalba kad alytuj yra kalejimas ,kiti ,kadmiesto kategorija ,o dar kiti kad veikia internetas. O kuris atsakymas teisingas
Krokialaukis2020-05-28
Šita Krokialaukio sutrė praskolins visą miestą. Px šiandien skolinu, atiduos kitos valdžios kai many nebus.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Koncertas „Volare! Gražiausios visų laikų dainos“
  • Žolinė Pivašiūnuose