3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
Alytaus rajonas
2020 Gegužės 15d.
2

Daugiavaikei mamai iš Miroslavo seniūnijos – prezidento ordinas ir mero padėka

titleMeras Algirdas Vrubliauskas dėkoja J. Stočkūnienei už atsidavimą šeimai, linki stiprios sveikatos, dvasinės ramybės, gražių dienų – vaikų, vaikaičių apsuptyje

Minint Šeimos dieną, Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas skyrė padėką Miroslavo seniūnijoje gyvenančiai daugiavaikei motinai Janinai Stočkūnienei.

Janina ir Albinas Juozas Stočkūnai išaugino ir gerai išauklėjo 8 vaikus: keturias dukras ir keturis sūnus. Vyriausiam vaikui yra 63 metai, jauniausiam – 44-eri. Šiuo metu tėvai gyvena kartu su sūnumi.

„Esate pavyzdys visoms motinoms“ , – rašoma padėkoje, kurią kartu su gėlių puokšte moteriai perdavė Miroslavo seniūnas Vytautas Sinkevičius.

Rajono meras dėkoja J. Stočkūnienei už atsidavimą šeimai, linki stiprios sveikatos, dvasinės ramybės, gražių dienų – vaikų, vaikaičių apsuptyje.  

Savivaldybės siūlymu J. Stočkūnienę Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu. Šiais metais buvo apdovanotos 46 daugiavaikės motinos, išauginusios ir gerai išauklėjusios penkis ir daugiau vaikų.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

2
Komentuoti
To rimtas2020-05-16
Spauski ant foto ir rodys visa foto. Cia svetaine neapgalvotai padaryta.
RIMTAS2020-05-16
SPECAS IKELE NUOTRAUKA
traffix.lt