19 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 25d.
AlytusTransportas
2020 Gegužės 11d.
5

Pradedama įrenginėti Pulko, Rūtų ir Gardino g. žiedinė sankryža

title

Nuo trečiadienio, gegužės 13 d., pradedami Alytaus Pulko, Rūtų ir Gardino gatvių žiedinės sankryžos įrengimo darbai. Kol bus įrengiama žiedinė sankryža, darbų vietoje transporto priemonių eismas Pulko g. bus apribotas, o Rūtų ir Gardino g. – sustabdytas.

Prašome gyventojų statybos darbų laikotarpiu būti kantriems, nes šie nepatogumai yra laikini, tačiau labai reikalingi, kad užtikrintumėme žymiai saugesnį transporto priemonių  ir pėsčiųjų judėjimą.

Darbus planuojama baigti iki gruodžio 31 d.


Komentarai

5
Komentuoti
Alytiskis2020-05-13
Tai gal brigada iš dviejų žmonių su kastuvais tą žiedą statys????, vieną žiedą pusė metų
Tomas 2020-05-12
Reikia žiedai pulko g
Piktas2020-05-12
Iki Sausio mėnesio,galima visose miesto ir rajono sankryžose žiedus įrengti,dirbau ir gyvenau vokietijoje,tai tenai tokiose sankryžose žiedus per savaitę padaro,bet pas mus,vos ne per metus,juokinga jau darosi,Naujojoje gatvėje,žiede asfaltą nugraužė ir paliko stačius slenksčius,darbininkų ir darbų nematyti,o jūs vairuotojai gadinkite ir toliau padangas,ratlankius ir važiuoklias,nau tokių darbų vykdymo organizavimu labai keista ir pikta,specialiai delsiama ir bandoma vairuotojų kantrybė,kai kitose šalyse,viskas padaroma per trumpiausią laiką,pas mus viskas metais
Algis2020-05-11
Senai reikėjo ten Kaška sugalvot.
Gerai2020-05-11
būtinas šioje sankryžoje žiedas.Bet matosi viduje sankryžos šulinio dangtis,kad iš anksto būtų apgalvota šio šulino paskirtis,o ne po žiedo įrengimo viskas griaunama.
traffix.lt