7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
VideoreportažaiPolitika
2020 Balandžio 30d.
9

Išrinktieji nepatvirtino kelių direktorių ataskaitų (ATNAUJINTA)

title

12-ame Alytaus miesto 9-osios kadencijos tarybos posėdyje iki 12 val. pavyko išnagrinėti 10 iš 60 klausimų. „Jeigu taip toliau, posėdžiausime ir pirmadienį...“, - kolegas dirbti sparčiau ragino nuotoliniam posėdžiui pirmininkaujantis miesto meras Nerijus Cesiulis.

Po to, girdėdamas kaskart užsitęsiančias politikų diskusijas, vis nukrypstančias į asmeniškumus, meras patikslino, kad posėdį teks tęsti ne tik pirmadienį, tačiau antradienį ir trečiadienį.

Taryba pritarė Alytaus m. savivaldybės mero ir tarybos praėjusių metų ataskaitai, savivaldybės kontrolieriaus Arturo Juškausko pristatytai kontrolės ir audito tarnybos veiklos ataskaitai, o taip pat ataskaitoms, kurias apsigynė Mindaugas Nevardauskas (UAB „Alytaus šilumos tinklai“), Jolanta Sovienė (likviduojama VšĮ „Alytaus infrastruktūra“), o po ilgų diskusijų dėl įstaigos veiklos efektyvumo – ir Egidijus Mensevičius (UAB „Alytaus butų ūkis“).

Pirmoje posėdžio dalyje pasitaikė ataskaitų, kurios nebuvo patvirtintos – t. y. Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Rolando Juonio ir savivaldybės įmonės „Dzūkijos vandenys“ vadovo Jurijaus Červiakovskio.

Po pietų pertraukos tuščiažodžiavimo posėdyje buvo mažiau, todėl buvo išnagrinėta daugiau klausimų – pritarta Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės vadovo Artūro Vasiliausko, Alytaus poliklinikos direktoriaus Mariaus Jasaičio ataskaitoms.

Miesto taryba pritarė ir Alytaus miesto savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro (I Alytaus poliklinikos) direktorės Jūratės Filatovienės, Alytaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vadovės Ingridos Rutkauskienės, Alytaus miesto paslaugų centro direktorės Loretos Kesminienės, Alytaus kraštotyros muziejaus direktorės Audronės Jakunskienės, Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos direktorės Giedrės Bulgakovienės pateiktoms įstaigų ataskaitoms, o po ilgų diskusijų dėl įstaigos veiklų skaidrumo – ir Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktoriaus Tomo Stupurio ataskaitai.

ATNAUJINTA

Po diskusijų taryba nelengvai (12 balsų prieš 11), tačiau pritarė direktoriaus Artūro Galakvoščiaus vadovaujamų Alytaus nakvynės namų ataskaitai.

Klausimų nesulaukė Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė ir Alytaus kultūros centro laikinoji vadovė Vita Sakavičiūtė, kurių ataiskaitoms politikai pritarė. Patvirtinta ir Alytaus miesto bendruomenės centro direktorės Loretos Trainavičienės pateikta ataskaita.

Nuo 9 iki 15 valandos taryba išsvarstė pusę posėdžio dienotvarkės, o paskutiniais klausimais prieš pertrauką pritarė „Sakalėlio“ pradinės mokyklos reorgnizavimui ir prijungimui prie Vidzgirio progimnazijos bei „Drevinuko" mokyklos-darželio struktūros pertvarkymui ir pavadinimo pakeitimui į „Drevinuko" darželį.

Po dar vienos pertraukėlės miesto politikai pritarė Loretos Šernienės pristatytai Alytaus šv. Benedikto gimnazijos ir Jūratės Treigienės pateiktai Alytaus jaunimo centro ataskaitai.

Likusius 10 klausimų, numatytų balandžio 30-osios posėdžiui, miesto taryba perkėlė į kitą savaitę.

Posėdžio tęsinys, planuojamas gegužės 7-ąją, turėtų prasidėti nuo 51-ojo, savivaldybės vyriausiojo architekto Mindaugo Matažinsko pristatomo, klausimo dėl Alytaus miesto bendrojo plano keitimo. Vienas savivaldybės vadovų norimų pakeitimų – leisti Alytaus aerodrome statyti pastatus, kurių aukštis galėtų siekti 15 metrų, kas iš esmės reikštų aviacijos Dzūkijos sostinėje mirtį ir istorinio aerodromo, veikiančio nuo 1939 metų, uždarymą.

 

 


Naujausios žinios

Komentarai

9
Komentuoti
Gaila,2020-05-08
kad nei konservatoriu, nei socialdemokratu partiju pirmininkai nepasidomi, kas vyksta savivaldybese. O del miesto aerodromo, tai tegul viesai paskelbia, kas ten vyksta, kiek aerodromo islaikymas kainuoja. Laikyti toki plota vien delto, kad jis ikurtas seniai, susijes su istorija-tikrai per brangu. Galima irengti ekspozicija, islaikyti koki angara ar dar kazka padaryti, kas primintu istorinius ivykius, susijusius su siuo aerodromu. O tie, kurie visa laika kalba apie griovima, tegul pasiziuri i sita klausima ukiskai-ar laikytu toki aerodroma, jei jis butu privatus ir priklausytu jiems?
Monika2020-05-07
Ko norėti iš kai kurių žmonių vis dar mylimo mero ,kiek prisimenu nuo kitų jo kadencijų taryboj vis kritikavo ,o kritikuoti tikrai lengviau negu dirbti tai maudytis uždrausdavo tai dar ką sugalvojo,Praėjusios kadencijos pamatę žymiai gudresnį stengėsi išgrūsti su mielųjų konservatorių pagalba,kad Alytuj protingesnių nebūtų ,o tada jau į valdžią ,o ką toliau veikti ?
Reikia ar pačiam supratimą turėti ar komandą stiprią turėti ,o iš kur ją turėsi jei reikia sutupdyti savus.O į partijas pasižiūrėję protingi su ekonominiu ir valdymo išmanymu nestoja.Na ir kaip senais laikais ir melžėja gali vadovauti valsybei.Pamąstykit mieli ALYTIŠKIAI
yryy2020-05-06
Žvengia meras kaip koks kaimo bernelis... Taip šlyktu žiūrėt, kad vemt verčia. Tu berniuk ne kolegijos suolą trini prisimink šitą..
X Æ A-122020-05-06
Na, gėda, sarmata matyti kaip "Gerb." Sigitas sako savo kitą tarybos narį įžeidžiančia kalbą o dalis tarybos narių kaip vaikai vidurinėja kikena, o aplamai dugnas pramušamas kai ir pats meras prie to prisideda. Komedijantai Jūs o esat kuriems arba vingių matyti trūksta smegenyse arba gint "saveka bandot" nes nes nesigaudot pokalbyje kuris vyksta apie vadovo ataskaita (kuris verkšlena kad dar neilgai dirba) apie įmonės financinę situaciją iš kurios galima spręsti apie įmonės efetyvumą,naudingumą ir kur matyti skaičiai rodo rimtai prastėjančią situacija, o Jūs kalbate kad Egidijus labai geras "bičas" nes vienas jį pažysta nuo sporto rūmų laikų, o kitas iš kavos tirščių buria apie jo kaip verslininko kompetencijas. Ir tai yra argumentai ataskaitos pritarimui. Nu jau būtų graudu jei nebutų taip juokinga iš Jūsų. Pažiūrėkit ką BŪ direktorius atsake kuomet V.Vencius paparašė pasakyti tris savo veiklos planus pakeisti situacijai šiais metais. Jūs net neklauset jaučiu nes vadovas sakinio normalaus nesurišo. Nei vieno normalaus plano neišgirdau. Ir aplamai 1200 € pelno? Jūs rimtai? Čia jau užsiuodžia Lietuvišku stalo žaidimu pavadinimu "kombinatorius", nes kitaip neina suvokti tokių skaičių. Aplamai šia bendrovę tikriausiai reikėtų uždaryti tai būtų atimta viena iš priemonių kai kuriems "misti" per ją kapitalistiniu mitalu. Šiaip šaunuolis Vencius puikios įžvalgos ne tik šiuo bet ir kitais klausimais.
Harka2020-05-05
Pagarba Venciui- žmogui turinčiam nepatogią , tačiau labai gera nuomonę ir įžvalgas. Gėda besikratančiam iš juoko tam tikrose situacijose merui, nors burną dengia kaukė, kūno kalba iškalbinga, O sarmata dė atsitiktinai papuolusiųjų į tarybą, kurie per visą posėdį apskritai kokiu nors klausimuar ką nors pasakyt gali. Nu , kad ir durno:)))
Aviatorius2020-05-02
Aerouostas visada buvo savita Alytaus dalimi.Tai kulturos paveldas. Keista kad dabartiniai miesto politikai nebijo galutinai prarasti miestieciu pasitikejima ir parodyti savo neisprusima bei siaura ir savanaudiska mastyma.Keista kad miesto architektai prarado garbe ir profesionaluma ir tapo politiku pataikunais.Ar Alytuje maza zemes?Gal pirmiausiai pasirupinkim paruosti Alytaus savitumo ir vertybiu plana.Pamatysime, kad jame bus aerouostas.
Kiaules2020-05-01
Klaiku, kad jauni politiniai idiotai - klounai Klygeris, Šešeta, Jušas, Lybukas turi daugiau balsų ir daro nesamones Taryboj. Proto pas tuos vištukus - gaidžiukus kaip pas kiaules
Cesiuliui su Juoniu laikas atsistatydinti2020-05-01
Ir Jučas kartu
Melagių bosas2020-04-30
Mero ataskaita tik 15 balsų surinko, bet priskaičiavo su klaida 16. Pavaldiniai žinoma gavo mažiau palaikymo. Vienų ataskaitos patvirtintos, kitų - ne. Meras kartu su direktoriais skęsta, o gal skandinami?
traffix.lt