-1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Balandžio 27d.
1

Alytaus kultūra grįžta iš karantino gniaužtų

titleJ. Kunčino viešosios bibliotekos nuotr.

„... Koks geras jausmas pagaliau išvysti žmonių šypsenas (nors ir per kaukes), kai paduodi jiems taip ilgai lauktą knygą į rankas!“, - taip, džiaugdamiesi sušvelnėjusiais karantino reikalavimais, darbą atnaujino Alytaus bibliotekininkai.

Knygas nuo šiandien bibliotekininkai išduoda jas iš anksto užsakius internetu arba telefonu, o grąžinti prašo į ... knygų dėžę.

„... Nuo balandžio 28 dienos Alytaus kraštotyros muziejus ir jo padaliniai palaipsniui atvers duris lankytojams. Balandžio 28–30 d. lauksime Jūsų Alytaus kraštotyros muziejuje ir Anzelmo Matučio memorialiniame muziejuje nuo 9 iki 17 val.“, - apie savo sugrįžimą iš karantino gniaužtų praneša Dzūkijos sostinės muziejininkai.

Alytaus miesto teatras, vis dar negalintis kviesti žiūrovų, toliau veikia nuotoliniu būdu, vaikams skaito „Knygantiną", o su vyresniais miestelėnais bendrauja pasitelkę „Vilnonius pokalbius".

Alytaus kultūros centras, dėl karantino negalintis vykdyti pavasario renginių, atšaukęs vasaros festivalius, renginius dėlioja ateinančios rudens ir žiemos kalendoriuje, tačiau savo auditorijos neužmiršta ir su ja bendrauja virtualiai, kurdamas ir transliuodamas renginius, jiems skirtas temines laidas. Pirmoji, „Vaikų velykėlės", debiutavo per Atvelykį.

Gegužės 3 dieną, artėjant Motinos dienai, kultūros centras kuria laidą, kurioje skambės vaikučių sveikinimai, dainelės mamytėms, taip pat vyks edukacija su moliu ir vakaro koncertas mamytėms, jį dovanos vietos meno kolektyvai.

 


Komentarai

1
Komentuoti
???2020-04-28
Skaitau ir savo akim netikiu: " ...koks geras jausmas, kai paduodi skaitytojui knygą į rankas"... Ar skaitėte naujas rekomendacijas dėl bibliotekų darbo šiuo laikotarpiu ?????Parašykite, kurioje bibliotekoje "knygos išduodamos į rankas", nes noras pasirodyti, kad "dirbate" rodo, kad neskaitote dokumentų
traffix.lt