0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
Švietimas
2020 Balandžio 9d.
0

Brandos egzaminų sesija prasidės iki Joninių

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Brandos egzaminų sesija šiemet prasidės iki Joninių. Nuo birželio 22 d. egzaminų vykdymo grafikas, priėmimo į aukštąsias mokyklas datos, reikalingos teisės aktų korekcijos bus derinamos vyksiančiame planavimo grupės posėdyje, o apie sprendimus bus informuojama artimiausiomis dienomis, praneša Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM).

Brandos egzaminai vyks nuo šių metų birželio 22 d., o abiturientai kviečiami ... ramiai ruoštis būsimiems egzaminams. Manoma, kad pavėlinta data leis abiturientams turėti daugiau laiko pasirengti egzaminams ne tik nuotoliniu mokymu, kaip yra šiuo metu, bet ir numatoma pasirengimą organizuoti įprastu būdu.

Sprendimas dėl egzaminų vykdyto (nenukėlimo) priimtas atsižvelgus į aukštųjų mokyklų, bendrojo ugdymo mokyklų, Lietuvos moksleivių ir studentų sąjungų atstovų, švietimo ekspertų, ŠMSM ir Vyriausybės specialistų siūlymus, kurie teikti prieš maždaug dvi savaites sudarytoje planavimo grupėje.

Tikimasi, kad abiturientai ruoštis egzaminams galės tiek nuotoliniu būdu, tiek ir planuojame suteikti galimybę tiesiogiai susitikti su mokytojais mokyklų patalpose pasibaigus karantinui ar švelnėjant jo sąlygoms.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt