-6 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
VerslasAktualijosKulinarinis gidas
2020 Kovo 23d.
1

Prekybininkai nepalaiko ketinimų papildomai riboti pirkėjų srautus

titleAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

Prekybininkai pastebi, kad gyventojai mokosi gyventi karantino sąlygomis ir nepasiduoti panikai: buvo du prekybos šuoliai, tačiau dabar pirkėjų srautai jau sumažėjo, todėl jų reguliuoti nebėra būtinybės, pastebi Lietuvos prekybos įmonių asociacija (LPĮA).

Nors prekybininkai yra įpratę aptarnauti didelius pirkėjų srautus, pavyzdžiui, per Kalėdas apsilanko dar daugiau žmonių, tačiau šį kartą teko užtikrinti ir saugų apsipirkimą bei patenkinti neplanuotai išaugusią paklausą. Tiek prekybininkai ir jų darbuotojai, tiek gyventojai mokėsi, kaip apsirūpinti svarbiausiais produktais, saugant save ir savo artimuosius.

LPĮA teigia, kad ore tvyrojusi panikos nuotaika po truputį sklaidosi, o kai gyventojai nepuola visi vienu metu šluoti lentynų, lengviau ir taip didesniu nei įprastai pajėgumu dirbančiam prekybos centrų personalui – gali greičiau užpildyti tuštėjančias lentynas.

Nepaisant staiga išaugusių pirkėjų srautų ir dideliais kiekiais perkamų maisto produktų, prekybos tinklams pavyko išlaikyti tiekimo grandinę nenutrūkusią.

Vertindami pirkėjų srautus karantino metu, prekybininkai pastebi, kad eilės prie kasų trumpėja, pirkėjų srautai normalizuojasi.

Srautas atslūgęs, o pardavėjai ir toliau ragina jaunesnius pirkėjus nepamiršti ne tik savo tėvų ar senelių, bet galbūt ir greta gyvenančių vienišų senolių: perkant sau, galima svarbiausiais maisto produktais aprūpinti ir greta gyvenančius vyresnius žmones.

Susitelkdami ir padėdami vieni kitiems prisidėsime prie COVID-19 koronaviruso plitimo prevencijos”, - ragina prekybininkai, teigdami, kad pirkėjų srautas sumažėjo, o ketinimas kaip nors papildomai tai riboti gali duoti priešingą efektą: tuomet pirkėjų eilės būriuotųsi lauke bet kokiomis oro sąlygomis, be to – rastųsi dar vienas nereikalingas kontaktas su apsaugos darbuotojais.


Komentarai

1
Komentuoti
alytiskis2020-03-23
kuo trumpiau pr. centrai dirbs tuo bus didesnes spustys.
traffix.lt