16 c Alytus
Antradienis, Liepos 7d.
Verslas
2020 Kovo 15d.
0

Degalinės persitvarko, jų darbuotojai atskiriami stiklo pertvaromis

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Lietuvai  rengiantis gyventi karantino ir saviizoliacijos sąlygomis, degalinės imasi papildomų saugumo priemonių: organinio stiklo pertvaromis atskiria kasose dirbančius darbuotojus, uždaro vidines sėdimas poilsio zonas, net vienkartinius kavos puodelius klientams paduos tik jų paprašius.

Pagal pardavimus didžiausias Lietuvoje degalinių tinklas planuoja, kad visų pilno aptarnavimo degalinių kasose stiklo pertvaros bus įrengtos vėliausiai pirmadienį, dabar permatomos sienelės jau yra mažiausiai pusėje tinklo degalinių.

Maksimaliai apribotas darbuotojo ir kliento kontaktas: juos skirs organinio stiklo siena, atstumą nuo kasos, panašiai kaip ir vaistinėse, žymės speciali dryžuota juosta.

Uždarytos ir sėdimos poilsio zonas degalinių viduje. Dėl karantino ir rekomenduojamo darbo iš namų nuo pirmadienio keliaujančiųjų srautai turėtų sumažėti, tačiau visų užsukančių prašoma tarpusavyje laikytis bent metro rekomenduojamo atstumo, nesibūriuoti.

Šviežiais kepiniais pradėta prekiauti tik iš uždarų spintų, žnyples rekomenduojama liesti tik užsimovus vienkartines pirštines.

Šalia kavos aparatų nelieka vienkartinių puodelių ir įrankių – jie bus paduoti individualiai klientui paprašius.

Darbuotojai instruktuoti dėl ypač griežtos higienos, aprūpinti ir naudoja skirtingas vienkartines pirštines sąlyčiui su maistu bei su pinigais, todėl manoma, kad toks kontakto apribojimas yra efektyvus.

Degalinės ir atskiros jų zonos dezinfekuojamos ne tik vykstant darbui, bet užsidarant 10-15 minučių.

Tinklas teigia, kad degalų yra ir bus. Vairuotojai degalus skatinami piltis naudodami vienkartines pirštines, atsiskaityti už juos savitarnos terminaluose, jei įmanoma, mokėti ne grynaisiais, o bankine kortele.

Karantino laikotarpiu degalinės nepriims 100 eurų ir stambesnių kupiūrų.

Degalinės yra apsirūpinusios vienkartinėmis pirštinėmis, skirtomis klientams, viso aptarnavimo degalinėse įrengtos dezinfekcinio skysčio vietos.

Atvykus į degalinę rekomenduojama dezinfekuoti rankas, naudoti vienkartines pirštines ir laikytis visų atsargumo priemonių.

Šviežiai paruošto maisto prekybą išplėtojęs šiuo metu derasi su neįvardijama bendrove, kuri galėtų priimti ir klientams pristatyti šviežio maisto užsakymus.

Apie šiuos pokyčius informuoja „Circle K“.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt