18 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
AlytusAktualijos
2020 Kovo 15d.
3

Karantinas Alytuje: dirbti prašoma per nuotolį, autobusai – be stovinčių keleivių (ATNAUJINTA)

titleAsociatyvi iliustracija

Lietuvoje – karantinas: kaip nuo pirmadienio gyvens alytiškiai? Į šį klausimą sekmadienį atsakė Alytaus miesto savivaldybės vadovybė, surengusi ekstremalių situacijų komisijos posėdį.

Po posėdžio savivaldybės paskelbė, kad ekstremalios situacijos operacijų vadove paskyrė administracijos direktoriaus pavaduotoją Neringą Rinkevičiūtę.

Alytiškių karantinavimui skirta vieta (miesto stadiono viešbutis) nepasikeitė, jeigu vietų jame nepakaktų, komisija kreipsis į kitus Alytaus miesto esančius viešbučius dėl koronavirusu sergančių asmenų karantinavimo galimybių.

Alytaus miesto viešasis transportas, priklausantis UAB „Kautra“, pasak šios bendrovės vadovų, yra nuolat dezinfekuojamas, vairuotojai papildomai aprūpinti vienkartinėmis servetėlėmis, o nuo pirmadienio, atsižvelgiant į  Vyriausybės nustatytus ribojimus karantino metu, viešuoju transportu nebebus vežami stovintys keleiviai.

Ekstremalių situacijų komisija, kuriai vadovauja Alytaus m. savivaldybės administracijos direktorius, Rolandas Juonys, nuo pirmadienio Alytaus miesto verslo įmonėms rekomenduoja darbuotojų darbą organizuoti nuotoliniu būdu.

„Kaip miesto vadovas, prašau alytiškių sąmoningumo. Nevaikščiokite po miestą be reikalo, be reikalo neikite į parduotuves, stenkitės nelankyti draugų ir artimųjų, būti su šeimos nariais namuose. Ypatingai noriu kreiptis į iš užsienio grįžusius žmones, kurie niekam apie savo grįžimą nepraneša ir eina į darbą. Jeigu tik ką grįžote iš kelionės, stenkitės karantinuoti save ... tas 14 dienų“, - į alytiškius kreipėsi Alytaus m. savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, ekstremaliąją kovo mėnesio krizę palyginęs su prieš pusmetį miestą netikėtai užklupusiąja, t. y., prisiminęs Alytaus gaisrą.


Komentarai

3
Komentuoti
Deivis2020-03-17
Galima pvz dviraciu i darba vaziuot.
As2020-03-16
Kautra megsta jumora !
nana2020-03-16
Noreciau suzinoti,kaip vaziuoti zmonems viesu transportu,jai stovinciu negalima vezti ir zmones turi islaikyti 1 m.atstuma???
Kokie autobusai ir kiek ju papildomai turi skirti ar zmonems pestute nuo 4 val.ryto pratintis eiti i darba???,????
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose