11 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
Verslas
2020 Kovo 10d.
2

Į rekordų knygą pateko alytiškiams pažįstamų komunalininkų sveikinimas

titleLinkėjimai Lietuvai („Džiaukis pergalėmis!“, „Žydėk ir žaliuok!“, „Stebink pasaulį!“ ir kiti) buvo užrašyti ant ... įmonės šiukšliavežių

Kovo 11-oji Lietuvai ir jos žmonėms šiemet – neeilinė. Šią dieną išskirtinai nusprendė paminėti ir atliekų tvarkymo įmonė. Jos sukurtas sveikinimas Lietuvai praėjusį savaitgalį traukia ne tik aplinkinių dėmesį, bet ir atsidūrė rekordų knygoje.

Kaip pasakoja ir Alytaus mieste veikiančios „Ekonovus“ bendrovės generalinis direktorius Romas Draskinis, noras išskirtinai virto idėja sukurti įspūdingo ilgio važiuojantį sveikinimą. Darbuotojų bei partnerių dėka rekordinis sveikinimas Lietuvai gimė vos per vieną parą.

Linkėjimai Lietuvai („Džiaukis pergalėmis!“, „Žydėk ir žaliuok!“, „Stebink pasaulį!“ ir kiti) buvo užrašyti ant ... įmonės šiukšliavežių.

Puošti bendrovės automobiliai savaitgalį pirmiausia pajudėjo sostinės gatvėmis. 18 automobilių sustojo į koloną, kurios ilgis siekė 150 metrų. Tam, kad būtų užfiksuotas gausiausios sveikinimais puoštos važiuojančių vienarūšių automobilių vilkstinės rekordas, reikėjo išvažiuoti į gatvę ir nuvažiuoti bent kilometrą.


Komentarai

2
Komentuoti
Vida2020-03-12
antrinu Šūviui,tiksliai parašyta .
Sigis2020-03-12
Tikrai pradziugina komunalininkai keldami nepagristai mokescius uz paslaugas...Versdami moketi uz nesamus konteinerius ir net neteikiamas paslaugas. Siuksliu karaliai nuprotejo. O dar geriau pasizymejo pildami siuksles miske
traffix.lt