11 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
SportasRankinis
2020 Vasario 28d.
0

Lietuvos rankinio savaitgalis Alytuje: dėl taurių – vyrų ir moterų ekipų kovos

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Savaitgalį po 4 stipriausias vyrų ir moterų rankinio komandas susirinko Alytuje, kur kaunasi dėl vieno iš svarbiausių sezono trofėjaus – Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės.

Praėjusiais metais Utenoje vykusiose LRF taurės varžybose sužibėjo Klaipėdos „Dragūno“ ir Vilniaus „Eglės“ ekipos, kurios ir šiemet varžysis finalo ketverte.

Klaipėdiečiams šiuo metu priklauso visi įmanomi titulai šalyje: LRF taurė bei supertaurė, iškovotas Lietuvos čempionato auksas. Praėjusiais metais „Dragūnas“ finalo ketverto varžybose susidūrė su dvigubu kaunietišku iššūkiu: pusfinalyje „Dragūnas“ nugalėjo Kauno „Ąžuolo-KTU“rankininkus, o finale krito ir „Granitas-Karys“.

Šįmet jų varžovais pusfinalyje bus HC „Vilniaus“ ekipa, kuri yra etatinė LRF taurės finalo ketverto dalyvė, tačiau aukščiausias jų pasiekimas – 2017 metais iškovotas sidabras.

Kitame pusfinalyje santykius aiškinsis Kauno ir Vilniaus klubai. Puikiai šiame sezone tiek Baltijos lygoje, tiek Lietuvos čempionate atrodanti Vilniaus „Šviesa“ surems ginklus su „Ąžuolo-KTU“ rankininkais. Praėjusiais metais kauniečių pasirodymas baigėsi taurės pusfinalio etape ir tai buvo aukščiausias jų pasiekimas istorijoje.

Jau pirmajame moterų taurės pusfinalyje bus galima išvysti revanšinę kovą. Prieš metus Utenoje vykusiame taurės finale „Eglė“ džiaugėsi istorine pergale, finale palaužusi „Acme-Žalgirio“ merginas.

Jau pirmąją vietą Lietuvos moterų rankinio lygos reguliariajame sezone užsitikrinusios kaunietės sieks susigrąžinti prieš metus prarastą LRF taurę.

Kitame pusfinalyje praėjusių metų lygos čempionės Kauno r. „Cascada-HC-Garliava SM“ susitiks su ambicinga Šiaulių „Dubysa-Porigida“. Pernai garliavietės iš taurės varžybų, kiek netikėtai pasitraukė pusfinalyje, tad šįmet turi visas galimybes žengti bent jau į finalą.

LRF taurės finalų turnyro Alytaus arenoje tvarkaraštis

Vasario 29 d., šeštadienis. Pusfinaliai

Kauno „Acme-Žalgiris“ 29:30 Vilniaus „Eglė“


Šiaulių SC „Dubysa-Porigida“ 24:40 Kauno r. „Cascada-HC Garliava SM“

Vilniaus HC „Vilnius“ 30:34 Klaipėdos „Dragūnas“
Vilniaus VHC „Šviesa“ 38:28 Kauno „Ąžuolas-KTU“

Kovo 1 d., sekmadienį. Finalai

12 val. Moterų taurės finalas Vilniaus „Eglė“ – Kauno r. „Cascada-HC Garliava SM“
14.15 val. Vyrų taurės finalas Klaipėdos „Dragūnas" – Vilniaus VHC „Šviesa"

RENGINYS –  NEMOKAMAS

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt