11 c Alytus
Sekmadienis, Balandžio 5d.
Dzūkija112
2020 Vasario 25d.
6

Miške aptiko maišus su „Korona“

titleNuotraukų galerija

Druskininkų pasieniečiai, talkinami kolegų iš Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) kinologo su tarnybiniu vokiečių aviganiu Malu, miške netoli Druskininkų savivaldybės Latežerio kaimo pastebėjo tris asmenis. Jie sekami pasieniečių atėjo nuo sienos su Baltarusija ir gabeno nešulius, apvyniotus polietileno plėvele.

Prie nešulių buvo pritvirtintos savadarbės petnešos, kad krovinį būtų patogiau gabenti.

Talkinami Malu VSAT pareigūnai trijulę sulaikė. Nustatyta, kad kontrabandinius rūkalus nešė 29-erių, 30-ies ir 41 metų Druskininkų gyventojai.
Keturkojui buvo duota komanda patikrinti vietovę. Malu iškart užuodė pėdsakus ir savo kinologą bei jo kolegas vedė mišku apie 2 kilometrus. Netrukus miške šuo aptiko dar ryšulių su cigaretėmis.

Iš viso kontrabandininkai neteko 4 tūkst. pakelių cigarečių „Korona“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Varėnos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 8 metų. Sulaikytuosius pasieniečiai uždarė į areštinę.

VSAT primena, kad vokiečių aviganis Malu nesyk yra pasižymėjęs sulaikant kontrabandinius krovinius ir jų gabentojus. Pavyzdžiui, pernai spalio gale Kapčiamiesčio pasienio užkardos patruliai Lazdijų rajono Varviškės kaimo ribose, miške maždaug už puskilometrio nuo sienos su Baltarusija, aptiko paslėptą krovinį. Tai būta ryšulių su cigaretėmis.

Į įvykio vietą buvo iškviestas Malu. Keturkojui buvo duota komanda sekti pėdsakais. Malu juo iškart užuodė ir savo kinologą bei jo kolegas vedė mišku apie 300 metrų. Čia šuo aptiko dar keturis tokius pačius ryšulius su cigaretėmis.

Iš viso kontrabandininkai tąkart neteko 6 tūkst. pakelių cigarečių „Minsk Capital QS“ ir „Queen Menthol“, paženklintų Baltarusijos akcizo ženklais.

Fotogalerija


Komentarai

6
Komentuoti
Alytiskis2020-02-28
Kokio velnio zmones klaidinate ir skleidziate dezinformacija? Straipsnis apie nelegaliai gabenamas cigaretes is baltarusijos o antraste Corona virusas? Gal pagaliau baikit kaip rusai sako 'stradati hujnioj' Kad tik nenusileistu reitingas jusu gido jau pradejot kaip ir delfi ar 15 min rasyt bet kokius straipsnius, remiantis bet kokiom naujienom ir siejate viska su populiariais terminais ir zodziais, kad tik jus skaitytu. Geda. Salinkit pavadinima! Redaktoriu is darbo taipogi, jei tokius straipsnius pro akis praleidzia tai ten ne redaktorius o profkes praktikantas.
Emma222020-02-26
Norite susirasti merginą vienai nakčiai? Sveiki atvykę - www.GetMeets.com
Taigis2020-02-25
Kam da raso,patys ir susitvarkis tas cigaretes..vieni is kitu vagia ir da zmones piktina...
ALGIS2020-02-25
TAI siena kiaura
G.2020-02-25
Koronovirusą aptiko.
Tai2020-02-25
ar vėl padės į muitinės sandėlį? Ar vėl iš ten pavogs?
traffix.lt