9 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
SportasRankinis
2020 Vasario 18d.
0

Alytiškis treneris kelsis į pajėgesnę čempionų lygos komandą

titleG. Savukynas

Alytiškis rankinio treneris, daugkartinis, triskart iš eilės Baltijos lygos bei Suomijos čempionas Gintaras Savukynas kitame sezone keis darbo adresą.

Ryhymekio (Suomija) „Cocks“ komandai nuo 2016 m. vadovaujantis Petro Mažučio auklėtinis nuo 2020 m. kelsis į šiuo metu aukštesniame lygyje žaidiančią komandą.

Iki Suomijos vadovavęs Norvegijos, Baltarusijos, Islandijos ir Lietuvos rankinio komandoms bei šalies rinktinei G. Savukynas nuo ateinančios vasaros dirbs Ukrainoje, kur taps Zaporožės „Motor“ strategu.

„Motor“, kuriam atstovuja ir lietuvos Aidenas Malašinskas, rungtyniauja aukščiausioje EHF čempionų lygoje, tiesa, šiam sezone neturi kuo pasigirti, mat kol kas laimėjo tik kartą, kai 33:29 nugalėjo Porto (Portugalija) FC „Porto Sofarma“, išvykoje su portugalais sužaidė lygiosiomis 35:35, o taip pat po tašką pasidalino lygiosiomis (32:32) baigę su grupės lyderiu, Kylio (Vokietija) THW „Kiel“. Su 4-iais taškais ukrainiečiai kol kas užima paskutinę 8-ąją vietą B grupėje.

Dabartinė G. Savukyno komanda iš Suomijos taip pat žaidžia EHF čempionų lygoje, tačiau žemesnėje C grupėje, kur tarp 6-ių komandų yra 5-a. „Cocks“ 25:23 nugalėjo vieną grupės lyderių, Lisabonos (Portugalija) SG „Sporting“, 29:27 – Prešovo (Slovakija) „Tatran“, 23:21– Bitolos (Makedonija) „Eurofarm Rabotnik“.

Su G. Savukynu per savo karjerą kartu Lietuvos nacionalinėje rankinio komandoje ir Kauno „Granite“ yra žaidę dabartiniai Alytaus „Varsos-Stronglaso“ treneriai Robertas Paužuolis bei Egidijus Petkevičius.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt