1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
SportasFutbolas
2020 Vasario 16d.
5

Valstybės dienos taurės laimėtoja – „Dainava“, tarp geriausių žaidėjų – buvę jos vartininkai

title

Alytaus futbolo veteranų klubo komanda „Dainava“ laimėjo Valstybės atkūrimo dienos turnyrą.

Nacionalinės futbolo akademijos manieže dainaviškiai nepasigailėjo Jonavos „Klevo“ (14:2), nugalėjo bronzą iškovojusį Kėdainių „Nevėžį“ (5:2) ir vicečempionu tapusį šeimininką Kauno „Virpstą“ (3:1).

Turnyro rengėjas Kauno apskrities futbolo federacijos prezidentas Romas Pikčilingis alytiškiams įteikė ne tik nugalėtojų apdovanojimus.

Dzūkijos sostinės futbolo senjorai grįžo ir su vardiniais prizais. Senjorų futbole aikštės žaidėjo amplua save atrandantis buvęs profesionalus vartininkas, anksčiau taip pat ir „Dainavoje“ žaidęs Žydrūnas Karčemarskas tapo rezultatyviausiu Kauno turnyro žaidėju, jo kolega, buvęs pagrindinių „Dainavos“ bei kitų komandų vartininkas Giedrius Šreimikis buvo išrinktas geriausiu turnyro žaidėju.

Dar du Kauno turnyro prizai dainaviškiams buvo įteikti kaip geriausiems pozicijų žaidėjams – saugui Virginijui Miknevičiui ir puolėjui Vytautui Lukšai.

„Dainavos“ senjorų komandai ir jos vadovui Algimantui Norkeliūnui trofėjus Kaune – antrasis iš eilės šiemet, pirmąjį jie iškovojo senjorų turnyre Alytuje.


Komentarai

5
Komentuoti
Alytus2020-02-17
O kur spatas akademijos perlas?;D
gedas2020-02-16
O tai Daugsyz nezaide
ole2020-02-16
miknevičiui ???
Nu2020-02-16
Pirmyn į A lyga
Alytus2020-02-16
Malaciai hebryteeee;))
traffix.lt