17 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 6d.
DzūkijaVerslasAktualijos
2020 Vasario 12d.
0

Naujieji konteineriai: Alytaus mieste bus per šimtą, rajone – apie pusšimtis

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus mieste jau įrengtas apie pusšimtis naujų konteinerių aikštelių, iš viso jų bus 134.

Naujos konteinerių aikštelės įrenginėjamos ir Alytaus rajono savivaldybėje. Jų atsiras Butrimonyse, Dauguose, Kančėnuose, Luksnėnuose, Norgeliškėse, Pivašiūnuose, Simne ir Vaisodžiuose. Iš viso Alytaus rajone bus įrengta 42 konteinerinės aikštelės.

Kur įmanoma, kur leidžia techninės aplinkybės, įrenginėjami pusiau požeminiai, kitose vietose – antžeminiai konteineriai. Pastarieji yra 60 cm įleidžiami į žemę, jų talpa – 3 kubiniai metrai. Pusiau požeminiai konteineriai į žemę įleidžiami giliau – 175 cm ir yra 5 kubinių metrų talpos.

Šalia jau įprastų stiklo, plastiko, popieriaus ir mišrių atliekų konteinerių įrengiami ir atskiri konteineriai maisto atliekoms. Į šiuos konteinerius reikės mesti visus maisto likučius ir virtuvės atliekas: kavos bei arbatos tirščius, vienkartinius popierinius rankšluosčius, popierines servetėles, vaisių ir daržovių lupenas, kambarinius augalus ir kitas smulkias žaliąsias atliekas.

Apie konteinerių eksploatacijos pradžią bus pranešta, o kol kas atliekas reikia mesti į senus konteinerius, kurie pradėjus eksploatuoti naujus, bus patraukti iš savo vietų.

Nauji konteineriai dar tik statomi, aikštelės aplink juos tvarkomos. Atliekų į šiuos konteinerius mesti dar negalima – reikia naudotis senaisiais.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventė Alytuje